Topbaşı Kumaş Satın Alan Topbaşı Kot Kumaş Alanlar

kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış kot kumaş alanlar top başı kot kumaş alanlar metraj kot kumaş satın alanlar metre üstü kot kumaş alanlar Toptan kot kumaş alanlar

Denim

Denim nedir, nasıl önemsiyorsunuz ve nasıl doğru bir şekilde işliyorsunuz? Daha fazla bilgi için buraya tıklayın! Ayrıca: Mükemmel kot pantolon çifti için uygun kılavuz.

Daha önce işçi pantolonu olarak geliştirilen basit kot pantolonlardan, kot pantolondan yapılmış şık kumaş birçok tasarım olanağı sunuyor. Bu çeşitlilik her gün sokakta görülebilir, kumaşın üzerinde başka neler var ve nasıl kullanabilirsiniz, size birçok bilgi, ipucu ve desen içeren geniş genel bakışımızı gösterir.

Kot parçası alanlar;parça kot satın alanlar;top başı kot alanlar;kesimden artan kot kumaş alanlar;üretim fazlası kot kumaş satın alanlar;ihraç fazlası kot satın alanlar;ihracat fazlası kot kumaş satın alanlar;ham kot kumaş alanlar;likralı kot alanlar;likralı kot kumaş satış yeri

Kumaş alan. Toptan kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası kot kumaş alanlar parça denim alanlar kot kumaş parçası satın alan yerler ihraç fazlası kot kumaş satın alan imalattan artan kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış kot kumaş alanlar top başı kot kumaş alanlar metraj kot kumaş satın alanlar metre üstü kot kumaş alanlar Toptan kot kumaş alanlar.

Kumaş satın alanlar. Kot parçası alanlar parça kot satın alan kot kumaş satın alan yerler parça kot kumaş satın alan kişiler kot kumaş satın alan firmalar kot kumaş satan yerler Şifon satış yerleri spot kot kumaş alanlar stok kot kumaş satın alanlar parça kot kumaş satın alanlar ham kot kumaş satın alanlar tekleme kot kumaş satın alanlar.

Denim nedir?

Kot pantolon, çözgü dimi dokumasında (koyu çözgü ve açık atkı ile), çivit mavisi ile boyanmış kumaşta kaba pamuklu bir kumaştır. İndigo, bitkisinden veya Avrupa boyacı ormanından elde edilen koyu mavi bir renk tonu olarak tanımlanabilir. Bununla birlikte, doğal indigo moda endüstrisinde yaygın olarak kullanılmamaktadır. Sentetik indigo tekstil endüstrisi için üretilmektedir.

Klasik – kot pantolon

Normalde, bir giysi giyen kişi nedeniyle ünlü olur, ancak kot pantolonla farklıdır. Ve bu, adını 501’da “1890” lot numarasından alan ve bugün hala büyük bir taleple sunulan Levis’in 501 modeli gibi kitlesel bir ürünle – gibi. Bu, kot pantolonların asla dışarıda olmadığını ve çıkmayacağını daha da netleştiriyor.

Stok kot kumaş satın alanlar. Şimdi sayısız şekil ve renkte geliyorlar. Kot pantolonların neden modası geçmediğini açıklayan tam da bu çeşitliliktir. Kültürel hafızada, bu pantolonlar artık iş pantolonu olmayabilir, ancak yine de günlük bir giysidir. Ve burada onları sürekli değiştirmenin ve yeniden yorumlamanın cazibesi yatıyor. Onları daha sıkı veya daha dar dikin veya arka cepleri olmayan beş cep yerine, belki de tahıla karşı fırçalayın. Denim kumaş banal olduğundan, her yeni varyant bu kadar dikkat çekiyor. Bunu yaparken, tanımı gereği yemyeşil ve şehvetli olan gece elbisesinin tam tersi bir yol izliyor.

Denim kumaş nasıl yapılır?

Toptan Denim kumaş alanlar tekleme denim kumaş alan yerler tekleme kalan denim kumaşları alanlar stok denim kumaş alanlar parça Denim kumaş satın alan yerler parti Denim kumaş alanlar spot Denim kumaş satın alan yerler.

Klasik denim kumaş, çivit mavisi ile boyanmış pamuk ipliklerinden yapılır. Bir sonraki adımda, kurutulur ve stabilize edilir. Mavi boyalı iplikler (çözgü iplikleri) dimi örgüde beyaz, boyanmamış ipliklerle (atkı iplikleri) dokuma tezgahında dokunur. Bu, kumaş boyunca çapraz olarak uzanan sırtı (veya dimi sırtını) oluşturur – denim kumaşın karakteristik deseni.

Denim neden sağlamdır?

Kumaşın iplik yoğunluğu ne kadar yüksek olursa, denim kumaş o kadar sağlam olur. Sözde dimi örgü ile yapılır. Dimi örgüde, atkı ipliği (beyaz) bir çözgü ipliğinin altından (mavi) ve (en azından) iki çözgü ipliğinin üstünden geçer. Bu örgü, kumaşı çok sağlam hale getirir ve kot pantolonların tipik çapraz desenini sağlar.

Parti kot kumaş satın alanlar. Bir dimi dokuma kumaşın kumaş tarafları farklı görünür. Üst taraf (burada daha fazla çözgü ipliği görülebilir – bunlara çözgü dimi denir) ağırlıklı olarak mavi ve alt taraf (atkı dimi) beyaz görünür. Denim kumaş, saf kalitede yaklaşık 11 – 14 ons ağırlığa sahiptir ve bu nedenle yaklaşık 8 – 10 ons daha düşük kalitede moda kumaşlarından önemli ölçüde daha ağırdır.

Denim neden yıpranır?

Kot kumaş satış yerleri. Kot kumaş satanlar. Kot kumaş satan yerler. V Kot Kot nerede satılıyor? Metre ile Kot kumaş satın alanlar metrelik Kot kumaş alan yerler metre ile Kot kumaş alan kişiler tekleme Kot kumaş alan toptan Kot kumaş alıcısı ihraç fazlası Kot kumaş satın alanlar elde kalan Kot kumaş alanlar Kot kumaş nereye satılır fazla gelen Kot kumaş fazlası kumaş alanlar.

Spot Denim kumaşın yıpranmasının nedeni genellikle kumaşın karışım oranından kaynaklanmaktadır. İdeal olarak, denim kumaş% 98 pamuk ve% 2 spandeks karışımından oluşmalıdır. Dayanıklı sentetik elyaf, kumaşın güçlü gerilmeden sonra bile vücuda geri adapte olmasını sağlar. Aşınmayı önlemek için üç ipucu şunlardır:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın