Parça Kumaş Alanlar

PARÇA KUMAŞ ALANLAR

Parça Kumaş Alanlar. Yeni dokuma ve boyalı bu çiğ kumaş, dünya genelinde mağaza raflarına nasıl ulaşır?  dünyanın önde Parça Kumaş Alanlargelen moda meclislerinde tasarım evleri tarafından satın alınır. Oradan, yıllık moda şovlarında gösterilecek kıyafetlere dönüştürülür. Bu gösterilerde sunulan ürünler, üreticilerin her yeni trendi hızlı bir şekilde kopyalamaları ile önümüzdeki yıl kumaş ve modayı etkileyecektir.

Moda tasarımcıları kumaşları iki şekilde kullanabilirler. İlki, ilham için mevcut kumaş arzına bakıyorlar. Harika bir doku veya görünüm en sıcak yeni moda için tasarımın temeli olabilir. Diğer yelpazede, tasarımcılar sadece kendileri için özel bir malzeme yaratmak için kumaş üreticileriyle anlaşma yapacaklar. Kumaş üreticisi genellikle tasarımcının teknik özelliklerini karşılamak için çeşitli örnekler hazırlayacaktır. Tasarımcı, bundan, üzerinde çalıştıklarının görünümünü, dokusunu, rengini ve hissini en iyi uyan kumaşı seçecektir.

Parça Kumaş Alanlar. Bazı insanlar sadece dikkat çekmek için yalvarıyor. Pazarlamacılar sürekli olarak giyim eşyaları ile marka bilincini geliştirme yollarını bulmaya çalışıyor; gömlek ve şapkaları şirket logolarıyla ve sloganlarla doldurmak yaygın bir uygulamadır. Dikkatinizi çekebilmek için bazı şirketler, kumaştan üretilen giysiler ve diğer şeyler için dinamik görüntüler ve metinler hazırlamak için tasarlanmış teknikler ve sistemler olan kumaş görüntüler kullanıyor.

Parça Kumaş Alanlar. Çok çeşitli kumaş ekranlar vardır. Bazıları, tasarımı daha dikkat çekici hale getirmek için özel özelliklere sahip bir kumaşa dayanan bir başlangıç ​​noktası olarak bir hareketsiz görüntü kullanıyor. Diğer kumaş ekranlar tam videoyu sesli olarak gösterebilir. Her yöntem farklı teknolojilere dayalıdır ve hepsinin avantaj ve dezavantajları vardır.

Kürk Kumaş

Parça Kumaş Alanlar. Kürklü kumaş görüntüsü ne hakkında tam bir karışıklığa neden olmuştur. Bazı bilim blogları ve dergilerinde “tüylü televizyon ” diye değinilen basit bir başlık olan “Kumaş Ekran” ile patent başvurusunda bulundu. En basit seviyede, bu kürklü kumaş ekranı çok basit bir teknolojiye dayanmaktadır. Kürk yamaları bir görüntü örter ve kürk hareket ettirildiğinde, alttaki görüntüyü ortaya çıkarır. Gizlemek ve tasarımları açığa çıkarmak için basit bir yoldur.

Parça Kumaş AlanlarParça Kumaş Alanlar. Kumaş ekranında üç katman bulunur. Alt tabaka iletkendir ; bu , bir güç kaynağından – küçük bir pil paketi gibi – kürkün her bir kordonuna aynı elektrik yükünü verirken, kürkün bir elektrostatik alanı oluşturmak için kumaşın geri kalanına kadar elektrik taşıyabileceği anlamına gelir.

Parça Kumaş Alanlar. Neden bazen bir odayı güncelleyeceğimize karar verdiysek, bu durum tam olarak isabet etmiyor mu? Evet, yeni pencere tedavilerinden gurur duyuyoruz ve kanepede bazı yeni yastıklar var ama yine de zamanla giyilen bir his var.

Bir face ihtiyacı içinde sayısız oturma odaları baktım gibi defalarca dekor dekoratörleri vardır. Perdeler, sandalyeler, kanepe ve yastıklardaki ağır ve koyu çiçekler en kötülerdendir. Tarihli ve sönmüş boya renkleri, muhtemelen resim çerçeveleri, abajurlar ve dolgu aksesuarları gibi dekoratif öğelerin iyi bir üçüncü olması nedeniyle yakın bir gelecektir. Peki bunu düzeltmek için ne yapmalıyım?