İnterlok Kumaş

Toptan İnterlok satın alan yerler üretim fazlası İnterlok alanlar ihraç İnterlok satın alan imalattan artan İnterlok satın alanlar fazla gelmiş İnterlok satın alan firmalar kesimden kalmış İnterlok alanlar top başı İnterlok alanlar metraj İnterlok satın alanlar metre üstü İnterlok alanlar İnterlok alanlar. Tekleme Ham İnterlok satın alan

Kumaş satın alanlar. İnterlok satın alan yerler İnterlok satın alan kişiler İnterlok alan firmalar İnterlok satan yerler interlok  kumaş yerleri spot İnterlok alanlar stok İnterlok satın alanlar parça İnterlok satın alanlar Ham İnterlok satın alanlar tekleme İnterlok satın alanlar.

Kilo ile penye kumaş,kiloluk penye kumaş,kilo ile polar kumaş,kiloyla süprem kumaş,kilo ile ribana kumaş,kiloyla penye satanlar,kiloluk iki iplik kumaş satanlar,iki iplik fiyatı,şardonlu kumaş,şardonlu üç iplik kumaş,top başı penye kumaş,metraj kumaş,kiloyla metraj kumaş,

Kumaş alan. Toptan İnterlok satın alan yerler üretim fazlası İnterlok alanlar ihraç İnterlok satın alan imalattan artan İnterlok satın alanlar fazla gelmiş İnterlok satın alan firmalar kesimden kalmış İnterlok alanlar top başı İnterlok alanlar metraj İnterlok satın alanlar metre üstü İnterlok alanlar İnterlok alanlar. Tekleme Ham İnterlok satın alan.

İnterlok Kumaş alanlar. Farklı bir şekilde kilitleme denir. Başka bir yerde bu isim bulursanız Paniğe kapılmayın. Malzeme her iki tarafta oldukça kalın olduğu için kesinlikle pürüzsüz yüzeye sahiptir oldu. Ama sırayla hepimizi bildirin. Ben öğrenmek önermek interlok kumaş nedir.

Açıklama interlok kumaş satın alanlar

Sadece yukarıda yazılı gibi, bu kumaş , doğal (aksine% 100  yapılmış ve oldukça kalın  aynı yapılmış olmasına rağmen, çok ince, pamuk ). Her iki tarafta da pürüzsüz ve ipeksi. Doğallık nedeniyle dolayı bu gibi mükemmel termal izolasyon, dayanıklılık (gerilme çok dirençlidir ve orjinal şekline geri dönmesini) gibi özellikler, hemen  esnemeyen ve çözünmüş yok, dayanıklı, uzun ömürlü, sıcak yumuşaktır. 210 gram 180 gram ila kumaş yoğunluğu. güzel çizimler ile, parlak, yatakta: Sen çeşitli renkleri gerçekleştirebilir.

Uygulanabildiği yerde

Nedeniyle bu olumlu özelliklerine,spor terzilik ve sıcak ev ve çok kullanışlı gerekli malzemeler kuvvetli, kalın ve aşınmaya dirençli olabilen çocuk kıyafetleri, uygulama bulur. İnterlok kumaş dikili spor giysileri (eşofmanı, pantolon, Olimpiyat), T-shirt, kazak, Boğazlı, pijama, bornoz, elbiseler, Bebek – kalın sıcak, kazak, pantolon, şapka, patik ve diğerleri.

Stok Polar Kumaş.

Bakım

İnterlok Kumaş. Bu tür hassas malzeme için dikkatli bir şekilde bakmak unutmayın: bir sıcaklıkta en fazla 40 derece de el ile veya bir çamaşır makinesi içinde, ama özel modları yıkanabilir. Pres şeyler de çok dikkatli gerekir.

Birçok dizi gibi oluşturulmuştur yüzlü kumaşlar ;. Bileşik kaburga, tafta, ısı yalıtımı, çekilmiş iğne kilidi, armut taneli bileşik, zımparalanmış, krep jorjet, streç – bir ağırlık çeşitli vb süprem, jakarlı, renkli şerit, . vb kumaş, ara tabaka kumaşlar, yüzlü kumaşlar çekilen iğnenin değişik gram – – kaburga, renkli şerit – kaburga, aktarma jakar  çift çeşitli kaburga kumaşlar, vs. sabit ürün serisi artan bu tür beyefendi, uygun kızlık olarak Japonya ihraç vb kadınlar, çocuklar, firma geliştirme kumaşlar bazı deneyim birikmiş.

İnterlok Kumaş. Çeşitli dizi kurdu: tek bir sınıf kumaş çeşitli gram rengi vardır pamuk kumaş sıcak gözleme yarı göstergesi gibi çift yüzlü kumaş pamuklu kumaş elastik kumaş, transferi iğne renk pompalama farklı ağırlık sınıfları kaburga sahip bileşik sandviç zımpara armut bez çiçek kaburga bez adayı.

Parti Penye Kumaş Alanlar.

ürünlerin 6 ana tip şirket olan :. Kilitleme, kaburga, aktarma – kaburga, havlu, iki – yanlı jakar kumaş ve süprem  markası – saf pamuk, yüksek kaliteli, şirketin önde gelen ürün giyen altında verildi ünlü marka ürünün başlık  ünlü marka, 10 üst marka iç çamaşırı biri ve tüketicilerin kalite memnuniyeti hayır.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR

İnterlok Kumaş

Ana ürünlerdir pamuklu bez daire desen havlu kumaş kayması forması bez kaburga çift taraflı jakarlı kumaş ve dahil yaklaşık bin çeşit diğer altı ana kategori: ürünlerini lider şirketi “üç tavşan” kıdemli marka pamuk örme. Üst marka iç çamaşırı “” kazandı tatmin edici kalite derecesi marka “

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın