Viskon Kumaş

Viskon satın alan firmalar kesimden kalmış Viskon alanlar top başı Viskon alanlar metraj Viskon satın alanlar metre üstü Viskon maş alanlar v alanlar. Tekleme Ham kumaş satın alan.

Kumaş satın alanlar. Viskon satın alan yerler Viskon satın alan kişiler Viskon alan firmalar Viskon satan yerler Viskon yerleri spot Viskon alanlar stok Viskon satın alanlar parça Viskon satın alanlar Ham Viskon satın alanlar tekleme Viskon satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan Viskon satın alan yerler üretim fazlası Viskon alanlar ihraç fazlası Viskon satın alan imalattan artan Viskon satın alanlar fazla gelmiş Viskon satın alan firmalar kesimden kalmış Viskon alanlar top başı Viskon alanlar metraj Viskon satın alanlar metre üstü Viskon maş alanlar v alanlar. Tekleme Ham kumaş satın alan.

Kumaş Satın Alan. Stok Şalvarlık Kumaş alanlar Parça K Şalvarlık adife Kumaş alan Parti Şalvarlık Kumaş satın alan. Spot Şalvarlık Kumaş Alan Ham Kadife firmaları Şalvarlık toptancısı Şalvarlık üretimi yapan firmalar Şalvarlık kumaş imalatçısı. Kumaş alanlar. Toptan Şalvarlık kumaş satış yerleri Şalvarlık kumaş metre fiyatı Şalvarlık kumaş satan yerler. Şalvarlık kumaş nerede satılır? Şalvarlık kumaş kilo fiyatı. Şalvarlık kumaş üreticisi. Metre ile Şalvarlık kumaş satın alanlar. Şalvarlık kumaş metre ile satın alanlar.

Viskon kumaş satın alanlar fazla gelmiş Viskon kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Viskon kumaş alanlar topbaşı Viskon kumaş alanlar metraj Viskon kumaş satın alanlar metre üstü Viskon kumaş alanlar Toptan Viskon kumaş alanlar

 Toptan Viskon satış yerleri Viskon metre fiyatı Viskon satan yerler. Viskon nerede satılır? Viskon kilo fiyatı. Viskon üreticisi. Metre ile Viskon satın alanlar. Viskon metre ile satın alanlar.

Modern tekstil endüstrisi tüketicilere geniş bir kumaş yelpazesi sunmaktadır. Bu alandaki en son yeniliklerden biri de medyadır. Bu, estetik ve teknik özellikleri yüksek bir kumaştır ancak onunla çalışmanın avantajları, dezavantajları ve gereksinimleri vardır.

VİSKON KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR

Desenli kumaş 1930’lu yıllardan beri üretilse de ancak şimdilerde yaygınlaşmaktadır. Uzmanlar bunu tekstil endüstrisinde üretim sürecini önemli ölçüde hızlandıran ve basitleştiren yeni teknolojilerin ortaya çıkmasıyla açıklıyor. Artık medya (medya), insan yaşamının çeşitli alanlarında kullanılan erişilebilir bir materyaldir.

Kumaşın açıklaması şartlıdır

Modal kumaş yalnızca doğal veya sentetik olarak sınıflandırılamaz. 1930’lu yıllarda Japon tekstil işçilerinin malzemeye verdikleri teknik özelliklere göre malzeme bir tür viskondur. Başlangıçta modüler kumaş ev tekstili yapmak için tasarlandı:

Kumaşın bileşimi koşulludur

Modal kumaş sentetik bir malzemedir, ancak kayın veya okaliptüs gibi doğal hammaddelerden elde edilen selüloz esaslıdır. Dokunsal niteliklerden bahsedecek olursak pamuğa benzer. Bu, benzersiz kompozisyon sayesinde elde edilir:

Ahşaptan elde edilen doğal selüloz,

Klor içermeyen kimyasallar (hammaddelerin işlenmesi için),

Reçine özleri (nemi arttırmak için).

Medya üretiminde mutlaka kısa sürede doğal malzemelerden saf elyaf elde edilmesini mümkün kılan “viskon” presleme yöntemi kullanılır. Üretim sürecinin temel gereksinimi, tipik kumaşın üretimi için başlangıç ​​malzemesinin işlenmesi sırasında klor içeren kimyasalların bulunmamasıdır.

Modal kumaşın ucuz olamayacağına dikkat etmek önemlidir. Ve eğer satış noktası malzemenin düşük fiyatına odaklanırsa, düşük kaliteli sahte ürünler satmaya çalışırlar.

Modal kumaş özellikleri

Model tek taraflı veya iki taraflı olabilir. Malzemenin türü, liflerin kumaşa dokunma şekline bağlıdır. Tek taraflı şekli hem görsel hem de dokunuş açısından doğal ipeği andırıyor. Yüzeyi tamamen pürüzsüzdür, pürüzlü değildir, alışılmadık derecede ince ve hafiftir.

HAM VİSKON KUMAŞ LANLAR

Çift taraflı model, kadife veya trikoya benziyor – yoğun, ancak yumuşak, havlu yüzeyli. Bu kumaş türü kış, ilkbahar veya sonbahar için kıyafet dikmek için kullanılabilir.

Tipik bir kumaşın higroskopisite göstergeleri, doğal pamuğa göre bir buçuk kat daha yüksektir. Malzeme havaya mükemmel bir şekilde nüfuz eder ve ondan ürünler kullanıldığında sera etkisi yaratmaz. Ayrıca ortam hipoalerjeniktir ve elektriği iletmez, yüzeyi kiri itebilir, yıkama sırasında çekmez ve üzerinde granül oluşturmaz. Bu çok hafif bir kumaştır ve hatta hacimli giysiler bile ağırlıksız görünmektedir.

Modal kumaşın artıları ve eksileri

Modal kumaş yüksek teknik ve operasyonel özelliklere sahiptir, bu da pratik olarak herhangi bir giysi modelinin dikilmesini mümkün kılar. Karmaşık bir şekilde tasarlanmış modüler desenler bile etkileyici görünüyor; malzeme akıyor ve uygun işlemle kolayca lamine edilerek pürüzsüz ama dayanıklı bir doku oluşturulabiliyor.

PENYE VİSKON KUMAŞ SATIN ALANLAR

Elbette diğer tekstil malzemeleri gibi modüler kumaşın da dezavantajları vardır. Bunlar aşağıdaki özellikleri ve özellikleri içerir:

PARÇA VİSKON KUMAŞ ALANLAR

Tipik elastikiyet viskondan daha düşüktür, yani kumaş daha yumuşaktır,

Nadir durumlarda 1000’de 1’inde doku hassastır,

Üretimin özellikleri nedeniyle yüksek maliyet.

Bu dezavantajlar mevcuttur, ancak önemli sayılamazlar çünkü malzemenin çok daha fazla avantajı vardır – higroskopisite, çevre dostu olma ve güvenlik, dayanıklılık ve küre oluşumuna karşı direnç, mekanik hasar.

SPOT VİSKON ALAN

. Toptan Parça şifon kumaş satın alan yerler üretim fazlası Parça şifon kumaş alanlar ihraç fazlası Parça şifon kumaş satın alan

Son zamanlarda modelin başka bir avantajı daha var – tekstil işçileri bu tür iplik üretme sürecinde ustalaştı ve şimdi çorap üretiminde kullanılıyor. Bu tür modal iplikten kadın çorapları, çorapları, taytları ve çocuk kıyafetleri güzel, dayanıklı ve nispeten ucuzdur, çünkü üzerlerine giyim kadar fazla malzeme harcanmaz.

Modal kumaştan neler dikilebilir

Modal kumaş moda endüstrisinde sağlam bir yer edinmiştir ve tasarımcılar tarafından yılın herhangi bir zamanında hem kadınlar, hem çocuklar hem de erkekler için giyim koleksiyonu öğeleri oluşturmak için aktif olarak kullanılmaktadır. Boyama kolaylığı nedeniyle sedefli, doğal ve metalik tonlar dahil olmak üzere daha cesur ton ve renk modelleri yaratılmaktadır. Modal, genç tasarımcıların ve moda endüstrisinin ustalarının koleksiyonlarının gösterilerinde “bulunabilir”:

Kumaş satın alanlar. Şalvarlık kumaş satın alan yerler Şalvarlık kumaş satın alan kişiler Şalvarlık kumaş alan firmalar Şalvarlık satan yerler Şalvarlık kumaş yerleri spot Şalvarlık alanlar stok Şalvarlık kumaş satın alanlar parça Şalvarlık kumaş satın alanlar Ham Şalvarlık kumaş satın alanlar tekleme Şalvarlık kumaş satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan Şalvarlık kumaş satın alan yerler üretim fazlası Şalvarlık kumaş alanlar ihraç fazlası Şalvarlık kumaş satın alan imalattan artan Şalvarlık kumaş satın alanlar fazla gelmiş Şalvarlık kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Şalvarlık kumaş alanlar top başı Şalvarlık kumaş alanlar metraj G Şalvarlık kumaş satın alanlar metre üstü Şalvarlık kumaş alanlar Şalvarlık kumaş alanlar. Tekleme Ham kumaş satın alan.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın