Denim Kumaş Alanlar

Toptan kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası kot kumaş alanlar ihraç fazlası kot kumaş satın alan imalattan artan kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış kot kumaş alanlar top başı kot kumaş alanlar metraj kot kumaş satın alanlar metre üstü kot kumaş alanlar kot kumaş alanlar. Tekleme Ham denim kumaş satın alan

Kumaş satın alanlar. Kot kumaş satın alan yerler Denim kumaş satın alan kişiler Kot kumaş alan firmalar Denim kumaş satan yerler kot kumaş yerleri spot denim kumaş alanlar stok kot kumaş satın alanlar parça kot kumaş satın alanlar Ham kot kumaş satın alanlar tekleme denim kumaş satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası kot kumaş alanlar ihraç fazlası kot kumaş satın alan imalattan artan kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış kot kumaş alanlar top başı kot kumaş alanlar metraj kot kumaş satın alanlar metre üstü kot kumaş alanlar kot kumaş alanlar. Tekleme Ham denim kumaş satın alan.

Parti kumaş alanlar. Stok Kot Alanlar Kot pantolon hangi kumaştan yapılır? Kot kumaş türü nedir? Kot hangi kumaştan üretilir? Kot pantolon kumaşı nasıl olmalı

TEKLEME KOT KUMAŞ SATIN ALANLAR

Denim çok yönlü bir kumaştır ve giysi ve iç mekan kreasyonları da dahil olmak üzere çok sayıda yaratıcı projede kullanılır. Geleneksel olarak birçok kişi denim kumaşları kot pantolon ve ceketlerle ilişkilendirir. Ancak denim kumaşın birçok farklı türü mevcuttur. En iyi sonuçları elde etmek için farklı denim türlerini anlamak çok önemlidir.

TOPTAN KOT KUMAŞ SATIN ALAN YERLER

Farklı denim kumaşlar, denim malzemeleri için ne tür ağırlıklar mevcut olduğu ve aralarından seçim yapabileceğiniz denim renkleri hakkında kısa kılavuzumuza göz atın.

Denim türleri

Tüm denimler dimi dokuma kullanılarak pamuk elyaflarından yapılır. Bu üretim denim malzemesinin ikonik çapraz fitilini yaratıyor. Denim sonuçta görünüş olarak aynı olsa da, bazı denim türleri hafif farklılıklara sahiptir.

Aşağıdaki denim kumaş türlerini keşfedin:

%100 pamuklu kot

Normal denim kumaş %100 pamuktan üretilmiştir. Bu orijinal denim malzemesidir ve sağlam ve çok yönlüdür.

POLYESTER KOT SATIN ALANLAR

Ham kot

Kot parçası alanlar;parça kot satın alanlar;top başı kot alanlar;kesimden artan kot kumaş alanlar;üretim fazlası kot kumaş satın alanlar;ihraç fazlası kot satın alanlar;ihracat fazlası kot kumaş satın alanlar;ham kot kumaş alanlar;likralı kot alanlar;likralı kot kumaş satış yeri

Ham veya yıkanmamış denim, boyama işleminden sonra yıkanmayan bir kumaştır. Dokunulduğunda serttir.

Yıkanmış kot

Ham denimden farklı olarak yıkanmış denim, çekme ve renk akmasını önlemek için boyama işleminden sonra yıkanır. Çoğu denim kumaş yıkanmış olarak satılmaktadır.

Streç denim Streç kot satın alanlar

Streç denim kumaş, hafif esnek ama vücuda oturan bir şekil vermek için elastan ve likra gibi sentetik malzemelerle harmanlanmış bir malzemedir.

Parça denim kumaş

Bu denim kumaşın 3*a fitilli yapısı onu güçlü ve dayanıklı kılar. Ham kotu genellikle döşeme için kullanılır.

Renkli denim

Denim kumaşın birçok rengi mevcuttur. Mavi denim indigo boyama kullanılarak yapılırken, siyah, pembe, gri ve yeşil gibi diğer tonlar da kükürt boyama işlemleriyle oluşturuluyor.

Asit yıkamalı denim kumaş

Asit yıkama denimi, boyayı daha agresif bir şekilde soldurmak için ağartma teknikleri kullanılarak oluşturulur.

LİKRALI KOT KUMAŞ ALANLAR

Şambre kumaşlar

Teknik olarak Şambre kumaşlar denim ile aynı şey değildir. Ancak görünüş olarak benzerler ve sıklıkla hafif denim ile karıştırılıyorlar. Şambre ve denim arasındaki fark malzemenin yapısındadır. Şambre kumaşı düz dokumadan, denim ise daha sert bir dokuya sahip olan dimi dokumadan yaratılıyor.

Farklı denim ağırlıklarını anlama

Farklı denim ağırlıklarını keşfetmek, projeniz için en iyi kumaşı seçmenize yardımcı olacaktır. Tipik olarak denim üç ağırlıkta mevcuttur.

İnce Kot Kumaş – 4 ons 8 oz’a kadar

Orta ağırlıkta denim – 8oz ve 10oz arası

Kalın kot kumaş – 11oz ve 20oz arası

Kot kumaş satış yerleri. Kot kumaş satanlar. Kot kumaş satan yerler. V Kot Kot nerede satılıyor? Metre ile Kot kumaş satın alanlar metrelik Kot kumaş alan yerler metre ile Kot kumaş alan kişiler tekleme Kot kumaş alan toptan Kot kumaş alıcısı ihraç fazlası Kot kumaş satın alanlar elde kalan Kot kumaş alanlar Kot kumaş nereye satılır fazla gelen Kot kumaş fazlası kumaş alanlar.

Denim (ons) cinsinden ölçülür. Ağırlık, malzemenin bir yarda karesinin tartılmasıyla belirlenir. Bazı kumaş tedarikçileri denim kumaşları metrik dönüşümlerle (metrekare başına gram (gsm)) da tartacaktır.

Hafif denim, daha hafif giysiler ve iç kaplamalar için idealdir. Bunun aksine, ağır denim kalın ve serttir ve daha dayanıklı uygulamalar için kullanılır.

%100 denim zamanla esner, bu nedenle vücuda oturan giysiler arıyorsanız esnek denimi tercih etmek en iyi kumaştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın