Karışık Kumaş Alanlar Toplu Kumaş Alan Parça Kumaş Satın Alanlar

Denim Kumaş alanlar Pazen Kumaş satın alanlar Keten Kumaş alanlar Ham Kadife Kumaş alanlar Ham Yün Kumaş alanlar Sentetik Kumaş satın alanlar Naylon Kumaş satın alanlar

Denim Kumaş alanlar Pazen Kumaş satın alanlar Keten Kumaş alanlar Ham Kadife Kumaş alanlar Ham Yün Kumaş alanlar Sentetik Kumaş satın alanlar Naylon Kumaş satın alanlar Polyester Kumaş alanlar Asetat Kumaş alanlar Akrilik Kumaş satın alanlar Polar Kumaş satın alanlar Krep Kumaş satın alan Saten Kumaş alanlar Kanvas Kumaş satın alanlar. Viskon Kumaş satın alanlar

Şifon Kumaş satın alanlar

Kumaş alan. Buzi Kumaş alanlar. Gabardin Kumaş satın alanlar.  Süet Kumaş alanlar.  Jarse Kumaş alanlar.  Kaşmir Kumaş alanlar.  Kaşe Kumaş satın alanlar.  Rips Kumaş alanlar.  Ripstap Kumaş satın alanlar. Bez Ayağı Kumaş alanlar. Nevresimlik Kumaş alan Parça Kumaş alanlar.  Balıksırtı Kumaş satın alanlar. Jakarlı Kumaş satın alanlar.

ŞALVARLIK KUMAŞLAR,ŞALVAR KUMAŞLARI,ŞALVARLIK KUMAŞ KİME SATARIM,ŞALVARLIK KUMAŞ SATIN ALAN,ŞALVARLIK KUMAŞ SATANLAR,ŞALVAR İÇİN KUMAŞ NEREDEN ALABİLİRİM ŞALVAR KUMAŞI NEREDE SATILIYOR

TOPTAN KUMAŞ SATIN ALANLAR

Kumaşın, çevre dostu, tercihen parfümsüz, klor içermeyen bir deterjan kullanılarak soğuk suda hafif bir döngüyle yıkanmasını öneriyoruz. Düşük ısı döngüsünde kumaşınızı kurutmanızı öneririz, ancak kumaşlarınızı kurutmanın en çevre dostu yolu, iyi ole biçimidir kuru durun. Sadece gezegenimiz için daha iyi değil, aynı zamanda kumaş ve kıyafetinizin ömrünü de artıracaktır.

Organik pamuk düzenli pamuktan nasıl farklı?  Organik pamuk ile normal pamuk arasındaki en önemli fark, pamuğa zararlı böcek ilacı kullanmaksızın yetiştirilmesidir. Geleneksel pamuk tarımda kullanılan kimyasal zehir ilaçlarının neredeyse% 25’inden sorumludur. Tekstil pazarının kumaş yaklaşık% 50’si pamuklu kullanıyor, bu da bir çok kimyasalın yeryüzüne sızması anlamına geliyor ve zamanla bu, sera gazı gazlarını ve aynı toprağın kirliliğini arttırarak çocuklarımızın, çocuk sebzelerinin yetişmesine yol açabilir. Bunun büyük bir anlaşma olduğunu düşünüyoruz.

KUMAŞ PARÇASI ALANLAR

Organik pamuğun geleneksel pamuğa göre dayanıklılığından fark var mıdır?  Başlangıçta geleneksel pamuğa kıyasla organik pamuğun kalitesinde belirgin bir fark bulunmaz. Bununla birlikte, zamanla organik pamukların doğru bir şekilde dikkat edilmesi gerektiği inancındayız, çünkü organik pamuk aslında pamuktan daha uzun sürecek; kimyasallara ve metallere tabi tutulmadığından, pamuğun kalitesini kaçınılmaz olarak değiştiriyor.

Kanvas kumaş yerleri spot Kanvas kumaş alanlar stok Kanvas kumaş satın alanlar parça Kanvas kumaş satın alanlar Ham Kanvas kumaş satın alanlar tekleme Kanvas kumaş satın alanlar.

Pamuğunuzu% 100 organik yapan şey nedir ve sertifikalı mıdır?  % 100 organik olarak kabul edilmesi için, pamuğumuz çok katı bir onay sürecine girmelidir. Sertifikalayıcı pamuk yetiştiriciliğinden bitmiş ürüne kadar her aşamayı onayladı. Süreç pamuğun nasıl yetiştirildiğini, pamuğun nasıl taşıntığını, öğütülme şeklini, ağartılma şeklini, baskıda kullanılan mürekkebi ve özellikle değirmenimizin standart bir çalışma koşullarını karşılaması gerektiğini kapsar. Sürecin sonunda, bu standartların hepsinin karşılandığından ve onaylandığından emin olmak için bir belgelendirme sağlanır.

KOT KUMAŞ SATIN ALANLAR

Organik pamuk kumaş nerde üretilir?  Pamuk, dünyanın önde gelen organik pamuk sağlayıcısı dokunmuş ve basılmış. Hayalimiz, bir gün ABD’de ekonomik olarak uygulanabilir bir oranda tarafından onaylanmış bir yöntemle% 100 organik üretim üretecek bir şirket olacağız.

Düşük Etkili Boyalar Nedir?  Düşük etkili boyalar toksik kimyasallar veya mordanlar içermez, durulama daha az gerektirir ve emilimi yüksek bir oranda olmalıdır. Yüksek absorpsiyon oranları ve durulama suyunun kullanımı azalmış, daha az atık su ve akış oluşturuyor.

Düşük Etkili Boyalarınız hızlı yıkanıyor mu?  Sertifikalı Düşük Etkili Boyalarımız yıkama açısından hızlıdır ve tekrar tekrar yıkandığında boyalı kumaşların tümünün zamanla solması gibi. Organik kumaşınızın mümkün olan en uzun ömrünü sağlamak için lütfen tavsiye edilen yıkama ve kurutma talimatları için yukarıya bakın.

PARÇA KUMAŞ ALANLAR

Geri ödeme / değişim politikanız nedir?  Geri ödeme ve değişim politikamız için lütfen Mağaza Politikaları Sayfamıza bakın.

Viskon satın alan firmalar kesimden kalmış Viskon alanlar top başı Viskon alanlar metraj Viskon satın alanlar metre üstü Viskon maş alanlar v alanlar. Tekleme Ham kumaş satın alan.

Kumaş kusurları varmış gibi görünüyor. Ne yapmalıyım?  Organik kumaşın ağartılması ve baskılanması nedeniyle bazı doğal kusurlar olacaktır. Bu kusurların kumaşa yalnızca bir karakter kattığını düşünüyoruz. Kumaşa girmeden önce kaliteden memnun olduğunuzdan emin olmak için lütfen kesmeden önce kumaşınızı iyice inceleyin. Sadece kesilmemiş veya yıkanmamış olan kumaşları değiştirir veya iade ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın