Spot Gabardin

Spot Gabardin
Spot Gabardin

Bu kumaş, soyma değildir ve dayanıklılığı ile karakterize edilir. Bu nedenle, kullanımı kolaydır ve gabardin bakımı için ürünler üzerinde herhangi bir özel girişim için. Buna ek olarak, kumaş yıkama için, demir kolay ve hızlı bir şekilde kurur. Kumaş “Gabardin” adı verilen iç içe lifler, sentetik lifler ve pamuk içerdiği için kış, yaz aylarında, soğuk ve sıcak olmayacak, bu. Etiket üzerinde bir parçası olarak, her zaman% 100 polyester verilen.

Spot Gabardin
Spot Gabardin

Spot Gabardin. Gabardin sentetik, pamuk, ipek, yün-yündür. Sentetik mükemmel şeklini ve nefes tutar yıkandığında çözgü etmez, kumaş daha parlak hale getirir ve sentetik liflerin pahasına asmak için kolaydır. Kumaş yoğun, ama yeterince yumuşak ve hafiftir. Malzeme ıslanmaya karşı dirençlidir, bu iyi bir leke göstermiştir.

Dış giysi etiketleri okumak, örneğin gabardin gibi malzemenin takılmaları için giderek daha mümkündür. Kumaşın ne tür? Pozitif hangi nitelikleri övünebilir? Onun dikmek gelen gündelik Ne gibi şeyler ve nasıl üretilir? Hepimiz bu konuları, hem de diğer sıralamak çalışalım.

Klasik gabardin – bir yünlü kumaş. Belli bir cins iplikten üretmek – yani, Merinos. Saçları normalden daha ince ve yumuşaktır, bu yüzden elbise daha yüksek kalitede, bu vücuda daha kolay ve daha hoş. Buna ek olarak, gabardin malzeme satın etmemek için dikkatlice istediğiniz ne değildir, satın almadan önce malzemenin kompozisyonu incelemek, pamuk, ipek ve hatta kimyasal liflerden yapılabilir.

Dış kumaş gabardin bir ayırt edici özelliği – 60-70 derecelik bir açıda, – her web üzerinden diyagonal yara izleri, bu eğimlidir. Üretiminde özel tuval dokuma.

Spot Gabardin
Spot Gabardin

Spot Gabardin. Klasik gabardin – yün, koyun, yani yün merinos cins belirli sınıflar doğal bir kumaş. Merinos İplik dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Bu kolay ve cilde daha hoş bir yün kumaş sırasıyla normalden daha ince ve daha yumuşaktır.

Modern tekstil teknolojisi gabardin sayesinde saf yün ve yün karışımları yanı sıra pamuk, ipek ve sentetik üretirler.

Gabardin madde yerine bileşimine göre, iç içe geçmiş şeritlerin yöntem ile de ayırt edilir. Konu kesinlikle tanımlanmış açı altında çapraz geçmelidir. Bu nedenle, doku ağ-yapı bir çapraz çizgiler temsil eden bir model elde eder.

Yün veya yün karışımı gabardin Tabii sizin hayal için yeterli olacaktır vb ceket ve mont gibi giysiler, dikmek en iyisidir. Kıvam gabardin en zorlu değerlendirecek en rafine zevklere için dikiş elbiseler için idealdir.

Spot Gabardin. Yapay maddelerin daha bileşik, kumaş parlak görünüyor unutulmamalıdır ve bu o doğal hammaddelerden daha mat görünecektir fazla. Çok önemlidir da çok kolay eklemek ister ve en önemlisi yıkamada deforme olmayan, ancak tülbentten geçirilerek ve tersyüz inme önerilir – bu malzeme giymek iyidir ve bizim zaman içinde aslında yanında.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın