190 Tel Astar Satanlar Saten Astar Kumaş Satış Yerler

Metre üstü Polyester Astar kumaş alanlar parça Polyester Astar kumaş satın alan top başı Polyester Astar kumaş alanlar metraj Polyester Astar kumaş alan yerler

Kumaş alanlar. Kesimden kalan 190 Tel Polyester Astar kumaş satın alanlar üretimden artan 170 tel Polyester Astar kumaş alanlar yanlış gelen kumaşları Polyester Astar kumaş alanlar fazla gelen kumaşlar nereye satılır fazla alınan kumaşları kimler alır?

TOPTAN DENYE ASTAR SATIN ALANLAR

denye astar toptan,beyaz denye astar,siyah denye astar,

Metre üstü Polyester Astar kumaş alanlar parça Polyester Astar kumaş satın alan top başı Polyester Astar kumaş alanlar metraj Polyester Astar kumaş alan yerler.  Polyester Astar kumaş satan yerler Polyester Astar kumaş satış yerleriToptan Polyester Astar kumaş alan kişiler Polyester Astar kumaş fiyatı Polyester Astar kumaş firmaları Polyester Astar kumaş üreticisi.

Kumaş satın alanlar. Jarse Astar kumaş satış yerleri. Denye Astar kumaş satanlar. Astar kumaş satan yerler. Polyester Astar nerede satılıyor?Metre ile Polyester Astar kumaş satın alanlar metrelik Polyester Astar kumaş alan yerler metre ile Polyester Astar kumaş alan kişiler tekleme Polyester Astar kumaş alan toptan Polyester Astar kumaş alıcısı ihraç fazlası Polyester Astar kumaş satın alanlar elde kalan Polyester Astar kumaş alanlar Polyester Astar kumaş nereye satılır fazla gelen Polyester Astar kumaş fazlası kumaş alanlar.

Peki astar için kumaşı nasıl seçeceksiniz?

Astar kumaş bu incelemenin odak noktasıdır.  Bitmiş ürünün görünümünden memnun kalması, uzun süre ve rahatlıkla giyilmesi için bu malzeme nasıl seçilir? Bu soru, modern astar malzemelerinin bolluğuna rağmen her zaman açık kalır. Sonuçta, astarı yalnızca estetik ve dokunsal duyumlara veya renge göre seçmek temelde yanlıştır.

Astar kumaşı nedir?

Astar kumaşı rolünde çeşitli tipte, bileşimde ve fiziksel parametrelerde malzemeler kullanılır. Hepsinin ortak bir yanı var: Hepsi giysinin türüne uygun olmalı, aşınma direncini artırmalı, deformasyon olasılığını azaltmalı, çekicilik katmalı ve çalışma konforu sağlamalıdır. Astarlı ürünler, bir eldiven gibi figürün üzerine oturarak dışarıdan bakan biri için tasarlanmamış olanı gizlemeye yardımcı olur.

İdeal olarak astar şöyle olmalıdır:

  • yüzeysel olarak pürüzsüz;
  • sürtünmeye, neme, kuru temizlemeye, yıkamaya dayanıklı;
  • dayanıklı;
  • çekme mukavemeti (optimal olarak 20-30 dekanewton dahilinde);
  • ışık;
  • hijyenik;
  • dökülme değil;
  • tereddütlü;
  • üst malzemeyle aynı derecede büzülme ile (% 2’den fazla değil).

Bazen fiyat ve kalite dengesini seçerek taviz vermeniz gerekir.

Astar kumaşlar nelerdir?

50 Denye astar satış yerleri. Astar olarak, hammadde bileşimine göre 12 gruba ayrılan çeşitli kumaşlar kullanılır. Her madde türünün artıları ve eksileri vardır. Bu nedenle asetat ve viskon en higroskopik olarak kabul edilir. Aynı zamanda üzerlerinde ter lekeleri, hatta su lekeleri de kalabilir. “Sonsuz” polyester ve naylon kumaşların nemi emme yeteneği düşüktür ve bu nedenle yalnızca dış giyim üzerine yerleştirilir. Dokuma türüne dikkat etmekte fayda var. Örtüşme ne kadar az olursa (keten gibi), ürünün burnunda kabarma olasılığı da o kadar az olur. Saf yünden üretilen ürünlerin üzerine viskon astarlar yerleştirilmektedir.

190 TEL ASTAR SATAN YERLER

Yapay üst kısım, saf polyester veya naylondan yapılmış aynı alt kısım ile tamamlanmaktadır. Erkek giyimi için karışık tekstiller, naylon elyafların yanı sıra polyester içeren yüksek mukavemetli kumaşlar uygundur. Streç pantolon dikiyorsanız, elbise veya takım elbise, elastik astar kullanın.

Asetat kumaşlar hafif bir yazlık yağmurluk, pelerin veya yazlık mont için uygundur, kısa süreli aşınma döngüsüne kolayca dayanabilirler. Saten, yoğunluğu, pürüzsüzlüğü, yüksek mukavemeti ve muhteşem parlaklığı nedeniyle sıklıkla astar kumaş olarak kullanılır. Özellikleri üst tipine uygunsa, astarın rolü yağmurluk kumaşı tarafından gerçekleştirilebilir.

Astar kumaşı nasıl seçilir?

Giysi paketi, yoğunluğa ve ağırlığa göre astar içerir. Bu özellikler giyim üreticileri için en önemli kılavuzlardır. Üst kısmı 200 gsm’ye kadar olan elbiseler ve yağmurluklar için. 90 g/m²’ye kadar uygun m astar. Üst yoğunluğu 200-350 g/m2 aralığında ise o zaman 90-120 g / m2’lik astar yoğunluğuna karşılık gelir. Bu oranlar kostümler için tipiktir.

DENYE ASTAR SATIŞ YERLER.

70 Denye jarse astar satanlar. 350 g/m2’nin üzerindeki yoğunlukta. m, bir kat gibi, tabanın yoğunluğu 120-150 g / m2 olmalıdır. Diğer özellikler de dikkate alınmalıdır. Örneğin, bir palto için astarın yaklaşık 2000 döngüye, takım elbise için – 1500, yağmurluk / ceket – 1000 döngüye dayanması gerekir. Bu kurala uyulursa, alt kısmın üst kısmıyla uyumlu bir şekilde üflenmesi elde edilir ve bitmiş ürün, yüksek kaliteli olarak adlandırılma hakkı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın