Likralı Saten Astar Satın Alanlar

üreticileri Likralı saten astar satan firmalar Likralı saten astar imalatcıları Likralı saten astar fiyatı Likralı saten astar metre fiyatı.

Kumaş alanlar. Likralı saten astar satış yeri Likralı saten astar alanlar Likralı saten astar satan yerler Likralı saten astar firması Likralı saten astar üreticileri Likralı saten astar satan firmalar Likralı saten astar imalatcıları Likralı saten astar fiyatı Likralı saten astar metre fiyatı.

Metre üstü Polyester Astar kumaş alanlar parça Polyester Astar kumaş satın alan top başı Polyester Astar kumaş alanlar metraj Polyester Astar kumaş alan yerler

Kumaş satın alanlar. Saten astar satış yerleri Saten astar metre fiyatı Saten astar kilo fiyatı Saten astar satan firmaları parça Saten astar alanlar parça Saten astar satın alanlar Saten astar toptan satış yerleri Saten astar firması spot Saten astar stok Saten astar parti Saten astar.

TOPTAN SATEN ASTAR ALANLAR

Dış giyim, ceketler, abiyeler, iş elbiseleri ve çok daha fazlası astar kumaşlar kullanılarak dikilmektedir.

Onlar olmasaydı eşyalar kat kat daha hızlı yıpranır, şeklini ve parlaklığını hızla kaybederdi. Dış görünmezlikte astarın çok önemli bir rol oynadığı ortaya çıktı. Astar kumaş çeşitleri nelerdir ve nerelerde kullanılırlar – yazımızı okuyun.

ÇEŞITLI ASTAR MALZEMELERI

Astar kumaş seçimi oldukça geniştir. Hem doğal malzemeleri hem de sentetik içeren kumaşları içerir. Geleneksel olarak dört tür vardır:

Saten – dış giyimin (çoğunlukla kürk mantolar, paltolar ve yağmurluklar), kadın çantalarının yanı sıra ceket ve hırkaların dikiminde kullanılır. Kalın ve pürüzsüz saten astarlı kumaş rahat kullanım sağlar; bütçe kalemlerinin üretimi için analog olarak polyester veya saten kullanılır.

170 TEL POLYESTER ASTAR

Pamuk – doğal pamuklu kumaşlar, ciltle doğrudan temas eden şeyler için idealdir. Ürün örnekleri – çocuk fanilaları, gömlekleri ve bluzları; yastıklı bluzlar.

Örme – böyle bir astar kumaşın bileşimi ve yapısı değişebilir; malzeme, iyi esnediği ve hareketi kısıtlamadığı için trikolar veya “esneme” etkisi olan şeyler için idealdir.

Kapitone – Bu tür astar malzemesi, saten / viskon / pamuktan ve yalıtımdan (örneğin sentetik kışlık) yapılmış kombine kumaşları içerir. Kışlık dış giyimde, eldivenlerde, şapkalarda bulunurlar.

Bursa astar fabrikası,190 Tel Astar,Viskon Astar,Palto Astarı,Tafetta Astar,Polyester Saten Astar,İstanbul astar fabrikası,Çerkezköy astar fabrikası,zeytinburnu astar fabrikası,astarlık file kumaş fabrikası,190 tel astar satanlar,170 tel astar satanlar,

ASTAR KUMAŞ ÖZELLIKLERI

Tüm astar kumaş türleri üç ana işlevi yerine getirir:

  • ürünün nemden korunması – özellikle ter;
  • gelecekte her şeye doğru şekli vermek ve desteklemek;
  • yanlış taraftaki dikişleri maskelemek.

Bireysel durumlarda, astar kumaşı yalıtım rolünü oynar – örneğin, kışlık ceketlerde dolgu polyesterli veya yünlü kapitone astarlar. Parlak baskılı saten ve pamuklu malzemeler ceket, pantolon veya ceketlerde de dekoratif bir işlev görüyor.

ASTAR KUMAŞI NASIL SEÇILIR

190 tel polyester astar. Astar kumaş seçimi, giysinin asıl amacına göre belirlenir. Yani, sıcak bir yaz için ince malzemeler, kışın ise yoğun astarlı kumaşlar tercih edilmelidir.

Metre ile saten kumaş satın alanlar metrelik saten kumaş alan yerler metre ile saten kumaş alan kişiler tekleme saten kumaş alan toptan saten kumaş alıcısı ihraç fazlası saten kumaş satın alanlar

70 denye astar. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise ürünlerin farklı kısımlarında farklı astarların kullanılmasıdır. Bu nedenle, çalışma sırasında malzemenin yırtılmasını önlemek için cepler ve kollar için kullanılan kumaşın ana astardan daha güçlü olması gerekir.

50 denye jarse astar. Başka bir deyişle, terzilikte kullanılan yüksek kaliteli astar kumaş, bir şeyin uzun ömürlü olmasının, giyim konforunun ve bazı durumlarda soğuğa, rüzgara ve neme karşı korumanın garantisidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın