Parça Şifon Kumaş Alan

. Toptan Parça şifon kumaş satın alan yerler üretim fazlası Parça şifon kumaş alanlar ihraç fazlası Parça şifon kumaş satın alan

Kumaş satın alanlar. Parça şifon kumaş satın alan yerler Parça şifon kumaş satın alan kişiler Parça şifon kumaş alan firmalar Parça şifon kumaş satan yerler Parça şifon kumaş yerleri spot Parça şifon kumaş alanlar stok Parça şifon kumaş satın alanlar parça Parça şifon kumaş satın alanlar Ham Parça şifon kumaş satın alanlar tekleme Parça şifon kumaş satın alanlar.

ŞİFON KUMAŞ PARÇASI SATIN ALINIR

Viskon kumaş satın alanlar fazla gelmiş Viskon kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Viskon kumaş alanlar topbaşı Viskon kumaş alanlar metraj Viskon kumaş satın alanlar metre üstü Viskon kumaş alanlar Toptan Viskon kumaş alanlar

Kumaş alan. Toptan Parça şifon kumaş satın alan yerler üretim fazlası Parça şifon kumaş alanlar ihraç fazlası Parça şifon kumaş satın alan imalattan artan Parça şifon kumaş satın alanlar fazla gelmiş Parça şifon kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Parça şifon kumaş alanlar top başı Parça şifon kumaş alanlar metraj Parça şifon kumaş satın alanlar metre üstü Parça şifon kumaş alanlar Parça şifon kumaş alanlar. Tekleme Ham Parça şifon kumaş satın alan.

Bluz kumaşı:

Birbirinden güzel bluz kumaşlarımız %100 polyesterden üretilmekte veya pamuk içermektedir.

Bu onlara hoş bir örtü verir ve ciltte hoş ve yumuşak bir his verir.

İlk iki malzemenin aksine ‘normal’ bluz malzemesi o kadar akıcı ve hafif değil.

Bu nedenle projenizin daha sonra çok bol görünmemesi için daha hassas bir uyum hedefleyen bir model seçmeniz önemlidir

Bluz malzemesinin dokusu biraz daha sağlam olduğundan havadar yazlık pantolonlar veya hafif balon etekler için de idealdir.

KUMAŞ PARÇASI ALANLAR

Doğru kesim ile bluz, elbise ve tunik yapımında da kullanabilirsiniz.

İşleme ve özel özellikler:

Şifon kumaş nasıl kesilir?

 1. Şifon keserken çok kolay bükülen ve düz bir kesme kenarı neredeyse imkansız hale getiren oldukça kaygan iki malzemedir.

Ama neredeyse, çünkü burada size harika bir ipucumuz var:

Kumaşınızın altına pişirme kağıdını (rulodan) serin ve kumaşı ince iğnelerle pişirme kağıdına tutturun.

Kadife Kumaş satan yerler. Yün Kumaş satan yerler. Sentetik Kumaş satan yerler. Naylon Kumaş satan yerler. Polyester Kumaş satan yerler. Asetat Kumaş satan yerler. Akrilik Kumaş satan yerler.

Daha sonra kesilen parçaları pişirme kağıdıyla birlikte keserek kağıdın da SM’ye göre kesilmesini sağlayın.

Kağıt, kumaşın kesim sırasında deforme olmasını önler ve bu da kesim kenarlarının eğri olmasına neden olur.

Dikiş sırasında pişirme kağıdını açık bırakmak aynı zamanda dişli üzerinde ilave kavrama sağlar ve kumaşı yönlendirmeyi kolaylaştırır. Daha sonra kağıt kolaylıkla çıkarılabilir.

2. Çıtçıt, kutu katlama vb. için önemli işaretler doğrudan kağıda aktarılabilir ve hassas kumaş üzerine çizilmeleri gerekmez, ÇÜNKÜ: örneğin her işaret herhangi bir kalıntı bırakmadan kaldırılamaz. Şifonu çıkarın!

PARÇA VİSKON ALANLAR

3. Şifon, bluz kumaşlarımız genellikle kesik kenarlarda daha fazla yıpranma eğilimindedir.

Bu nedenle dikişten önce ya kenarları sürfile etmeniz ya da Fransız dikişi ile çalışmanız gerekir.

4. Kesilen kenarların yıpranmasını önlemek için geleneksel kumaş makası yerine kumaşı oyalama makası ile kesebilirsiniz.

TOPTAN ŞİFON KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR

Tırtıklı kesici kenar, liflerin malzemeden ayrılma olasılığının daha düşük olduğu anlamına gelir.

5. Şifon kumaş kıvrımında kesilmemelidir, çünkü yukarıda açıklandığı gibi malzemelerin kayganlığı kesim sırasında hızla yanlışlıklara yol açar.

Daha sonra deseni ince bir sihirli kalem veya terzi tebeşiri ile kumaşa aktarmak daha iyi olur, böylece geniş bir kesim oluşturulur.

Şifon Kumaş Nasıl Dikilir?

İstanbul’da Şardonlu Kumaş satanlar;İstanbul’da Likralı Kumaş satanlar;İstanbul’da Streç Kumaş satanlar;İstanbul’da Selanik Kumaş satanlar;İstanbul’da Havlu Kumaş satanlar;İstanbul’da Pile Kumaş satanlar;İstanbul’da File Kumaş satanlar;İstanbul’da Astar satanlar;İstanbul’da Triko Kumaş satanlar;

Dikiş yaparken:

⇒ İşleme için ince jarse iğneler veya kumaş klipsleri kullanmak

(bunlar kumaşta görünür herhangi bir delik bırakmaz)

⇒ Dikiş yaparken, 70 mm’lik ince bir üniversal iğne kullanın ve dikiş uzunluğunu biraz artırın (3 mm) dikişin birbirine çekilmesini önlemek için.

⇒ kumaşlar Dikişten önce kesilmiş kenarlar boyunca sürfile yaptığınızdan veya Fransız dikişiyle diktiğinizden emin olun

⇒ şifon ısıya çok daha duyarlı olmasına rağmen kumaşlar düşük ısıda ütülenebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın