Kot Nedir? Denim Kumaş Satın Alanlar

Toptan Denim kumaş alanlar tekleme denim kumaş alan yerler tekleme kalan denim kumaşları alanlar stok denim kumaş alanlar parça Denim kumaş satın alan yerler parti Denim kumaş alanlar spot Denim kumaş satın alan yerler.

Kumaş satın alanlar. Denim kumaş satış yerleri. Denim kumaş satanlar. Denim kumaş satan yerler. Denim nerede satılıyor? Metre ile Denim kumaş satın alanlar metrelik Denim kumaş alan yerler metre ile Denim kumaş alan kişiler tekleme Denim kumaş alan toptan Denim kumaş alıcısı ihraç fazlası Denim kumaş satın alanlar elde kalan Denim kumaş alanlar Denim kumaş nereye satılır fazla gelen Denim kumaş fazlası kumaş alanlar.

Kot parçası alanlar;parça kot satın alanlar;top başı kot alanlar;kesimden artan kot kumaş alanlar;üretim fazlası kot kumaş satın alanlar;ihraç fazlası kot satın alanlar;ihracat fazlası kot kumaş satın alanlar;ham kot kumaş alanlar;likralı kot alanlar;likralı kot kumaş satış yeri

TOPTAN KOT KUMAŞ SATIN ALINIR

Toptan Denim kumaş alanlartekleme denim kumaş alan yerlertekleme kalan denim kumaşları alanlar stok denim kumaş alanlar parça Denim kumaş satın alan yerler parti Denim kumaş alanlar spot Denim kumaş satın alan yerler.

Kumaş alanlar. Kesimden kalan Denim kumaş satın alanlar üretimden artan Denim kumaş alanlar yanlış gelen kumaşları Denim kumaş alanlar fazla gelen kumaşlar nereye satılır fazla alınan kumaşları kimler alır? Metre üstü Denim kumaş alanlar parça Denim kumaş satın alan top başı Denim kumaş alanlar metraj Denim kumaş alan yerler. Denim kumaş satan yerler Denim kumaş satış yerleriToptan Denim kumaş alan kişiler Denim kumaş fiyatı Denim kumaş firmaları Denim kumaş üreticisi.

Kaliteli Kot Satın Almak İçin 5 İpucu

Kot pantolon için alışveriş yaparken kalite önemlidir. Lüks denim sadece daha iyi hissettirmekle kalmayacak, aynı zamanda daha uzun süre dayanacaktır. Tasarımcı markaların birinci sınıf malzeme ve kumaşlara yatırım yapma olasılığı daha yüksek olsa da bu, ustalıkla hazırlanmış kot pantolonları daha uygun fiyat etiketine sahip bulamayacağınız anlamına gelmez. İşin püf noktası, iyi şeyleri dikişlerden (kelimenin tam anlamıyla) yırtılacak şeylerden ayırt edebilmektir.

SPOT DENİM KUMAŞ ALANLAR

Peki kot pantolonu tam olarak yüksek kaliteli yapan şey nedir? Mükemmel çifti bulduğunuzu nasıl anlarsınız? Size yardımcı olmak için, bir dahaki sefere yeni denim almak istediğinizde yanınızda götürebileceğiniz en iyi kot alışveriş kontrol listesini derledik.

A sınıfı denim kot pantolonun nasıl satın alınacağına dair beş ipucumuzu okumaya devam edin.

01 Daha Ağır Bir Kumaş

Kot kumaş satış yerleri. Kot kumaş satanlar. Kot kumaş satan yerler. V Kot Kot nerede satılıyor? Metre ile Kot kumaş satın alanlar metrelik Kot kumaş alan yerler metre ile Kot kumaş alan kişiler tekleme Kot kumaş alan toptan Kot kumaş alıcısı ihraç fazlası Kot kumaş satın alanlar elde kalan Kot kumaş alanlar Kot kumaş nereye satılır fazla gelen Kot kumaş fazlası kumaş alanlar.

Parça kot satın alan yerler. Her şey dokunuşta. Kaliteli kot pantolonlar daha güçlü ve daha ağır denimden yapılır. Sadece lüks görünmemeli, aynı zamanda lüks hissetmeliler. Bu yüzden alışveriş yaparken ellerinizi kumaşın üzerine koyun. Genel olarak konuşursak, yazlık kot pantolonlar dışında, hafif denimler (yani 12 ons’un altındaki herhangi bir şey) daha düşük bir kaliteye eşit olabilir. Etikette bulamıyorsanız satış elemanından kot pantolonun ağırlığını isteyin. Çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, ayrıntılı ürün açıklamasında kumaş ağırlığının (“hafif”, “orta” veya “ağır“) listelenip listelenmediğini kontrol edin.

Bilginize stok kot kumaş satın alan yerler: Ağır denim kot pantolonlar ilk başta biraz sert gelebilir, ancak birkaç kullanımdan sonra sonunda yumuşayacaktır. Ancak sabırlı olmak erdemlerinizden biri değilse kot pantolonunuzu sirke ve sıcak su banyosunda bekleterek alışma sürecini hızlandırabilirsiniz.

02 Dayanıklı Dikiş

Spot kot kumaş alanlar. Bir kot pantolonun paçaları, cepleri ve yan dikişleri etrafındaki dikişler onun kalitesini anlatır. Stres altında çekmeyecek, ayrılmayacak veya çözülmeyecek iyi ve ağır bir dikiş arıyorsunuz. Çift dikiş (birbirine yakın yerleştirilmiş iki sıra dikiş) ve zincir dikiş (bir zincirin bağlantılarına benzeyen ilmekli bir dikiş), kot pantolonun yapımında fazladan dikkatin harcandığının iyi işaretleridir. Yine de kalın ve dayanıklı bir iplikle yapıldığı sürece tek sıra dikiş de iyidir.

STOK KOT KUMAŞ ALANLAR

Bir kot pantolonun gereken özelliklere sahip olup olmadığını görmek için ona eski dayanıklılık testini uygulayın: Dikiş yerlerinden yavaşça gerin. İpliklerin koptuğunu görüyor veya duyuyorsanız, tahmin etmişsinizdir: kötü inşaat, dostlarım. Çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız yakınlaştırma özelliği (varsa) dikiş ayrıntılarını incelemek için kullanışlı olur.

03 Esneme Faktörü

Kot parçası satın alanlar. Eğer kot pantolon oyununuzun adı vücudunuza tam oturmaksa, o zaman streç denimi tercih edin. Streç kumaş için alışveriş yaparken kumaştaki Likra veya Spandeks yüzdesini öğrenmek için kot etiketini kontrol edin. Maksimum yüzde 2’yi arıyorsunuz. Sorun şu ki, streç kot pantolonlar çekme ve verme için tasarlanmış kumaştan yapılmış olsa da, yalnızca belli bir yere kadar esnemeleri gerekir (jegging olmadığı sürece). Genel bir kural olarak yüzde 1, rahatlık için size sadece bir miktar esneklik verirken, yüzde 2 daha fazla esneklik sağlayan bir kumaş anlamına gelir. Bundan daha fazlası kot pantolonun yıpranmasını veya bollaşmasını bekleyebilirsiniz. Streç kot pantolonun vücuda tam oturması gerektiğinden, jean bedenleri arasındaysanız, bu kumaş birden fazla kullanımdan sonra gevşeyebileceği için bedeninizi küçültün.

04 Tasarım ayrıntıları

Parti kot kumaş satın alanlar. Bazen bir kot pantolonun belirli tasarım özellikleri ve malzemeleri, kotun uzun süre dayanıp dayanamayacağını anlamanıza yardımcı olabilir. Örneğin bakır düğmeler ve perçinler alın. Bu küçük adamları bir kot pantolon üzerinde görmek, markanın iyi yapılandırılmış bir ürün yapmaya yatırım yaptığını gösterir.

PARTİ KUMAŞ SATIN ALINIR

Bazı taklit etiketler, tasarımcı kot pantolonların stilini taklit etme konusunda uzmanlaştı. En iyi denim markaları ve taklitçileri, örneğin, arka cepleri şekillendirilmiş kot pantolonlara sahip olabilir; bu nedenle, yalnızca tasarım ayrıntılarına güvenmek yerine bir giysinin malzemesini kontrol etmek her zaman en iyisidir. Bu bilgiyi kot pantolonun etiketinde veya web sitesinde bulamazsanız dikkatli olun. Tipik olarak, bir marka kot pantolonu için yüksek kaliteli malzemeler kullandığında bunu bilinir hale getirir.

05 Fiyat Her Şey Değildir (Fakat Bu İyiye İşarettir)

Perakende tanrılarına olan tüm dileklerimize ve dualarımıza rağmen, tasarımcı kot pantolonlar hâlâ ucuza gelmiyor. Elbette kotun kreması olabilirler ama bu gerçekten bir çift almaya para kazanmak için alternatif olarak tasarımcı deniminin kalite pusulanız olmasına izin verin.

KUMAŞ PARÇASI ALANLAR

Spot kot kumaş alanlar. Devam edin ve birkaç tasarım kot pantolonu deneyerek eğlenin. Bunları satın almayı düşünmüyorsanız bile, daha kaliteli denimin nasıl bir his olduğu konusunda fikir edinmenizi sağlayacaklar. Yalan söylemeyeceğim, bu tehlikeli olabilir çünkü mükemmel oturan kot pantolonlardan kim uzaklaşır ki? Ancak iradeniz varsa, soyunma odasında öğrendiklerinizi alışveriş kalitesindeki orta sınıf etiketlere uygulayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın