İnterlok Astar Kumaş İnterlok Astar Satanlar

İnterlok astar kumaşı satanlar astarlık interlok kumaş 70 denye interlok 50 denye interlok satanlar astarlık kumaşlar astarlık

Denye astar satın alanlar. İnterlok astar kumaşı satanlar astarlık interlok kumaş 70 denye interlok 50 denye interlok satanlar astarlık kumaşlar astarlık İnterlok fiyatı interlok astar fiyatıtoptan interlok astar interlok astar satışı interlok aksar kilo fiyatı 70 denye interlok astar satanlar 50 denye interlok astar satanlar denye interlok astar satan denye interlok astar firması denye interlok astar üreticileri.

Bursa astar fabrikası,190 Tel Astar,Viskon Astar,Palto Astarı,Tafetta Astar,Polyester Saten Astar,İstanbul astar fabrikası,Çerkezköy astar fabrikası,zeytinburnu astar fabrikası,astarlık file kumaş fabrikası,190 tel astar satanlar,170 tel astar satanlar,

TOPTAN ASTARLIK KUMAŞ SATIŞ VERİ

Jarse astar satış yerleri. İnterlok kumaş örme bir kumaştır, alternatif olarak çalışan birbirini geçen bir dizi paslanmaz çelik iğneden yapılır; bu tür üretim çift örgülü bir kumaş oluşturarak onu çok yumuşak yapar, görsel olarak bal peteğini andırır; Bu kumaşın arkası ve önü tamamen aynıdır.

İnterlok, yoğun çift taraflı örme bir kumaştır. Ayırt edici özelliği zayıf esnemesidir. Ancak bu bir dezavantajdan çok bir avantajdır çünkü giysiler şeklini iyi korur ve uzun süre esnemez. Bu, uygulama kapsamının diğer örme kumaş türlerinden çok daha geniş olduğu anlamına gelir.

Aynı zamanda malzeme çok yoğundur.

Kumaşın tüm özellikleri, bir değil iki sıra örgü iğnesi kullanan kumaşın üretim yöntemiyle belirlenir. Yani, örme kumaş yüzeyinin oluşturulmasıyla eş zamanlı olarak ilmekler de kumaşın içinde kesişir. Bu, kumaşın yoğunluğunu, düşük gerilebilirliğini ve görünümünü belirler – interlok önden ve arkadan aynı görünür.

Spot kumaş alan. İzmir kumaş satın alanlar. Kahramanmaraş kumaş satın alanlar. Karabük kumaş satın alanlar. Karaman kumaş satın alanlar. Kars kumaş satın alanlar

Kilitlemenin özellikleri

Çok kompakt olduğu göz önüne alındığında, bu kumaşın tuhaf bir olumlu özelliği, lifler arasında çok fazla havanın sıkışıp kalmasıdır, bu da onu çok yalıtımlı hale getirir; ayrıca bu kumaş çok nefes alabilir, bu da onu iç giyim ve spor aktiviteleri için de ideal kılan bir kalitedir.

Kullanımı

Özelliklerinin bir sonucu olarak (düz yüzeyi ve ön ve arkasının aynı olması)  iç giyim ürünleri için mükemmeldir. İnterlok astar kumaş, çok yumuşak ve sıcak tutan kışlık giysiler oluşturmak için yünün yanı sıra yün ve ipekten de evde üretiliyor ; Bu kumaşı gerçekleştirmek için pamuk kullanmak da mümkündür , bu durumda kullanım pijama içindir .

Nasıl yapıldı

Çoğunlukla bu kumaş pamuktan yapıldığında, daha sıcak ve rahat olması için iç kısmını fırçalarız; bu işlemi yaparak yeni doğan bebeklere, yün sevmeyenlere veya alerjisi olanlara çok iyi gelen “ sıcak bir pamuk” yaratıyoruz.

TOPTAN İNTERLOK ASTAR

Her şeyden önce, çok dayanıklı bir ürün elde etmek için bu kumaşı doğru şekilde ütülemek çok önemlidir, aslında örgü gerilimlerinin çoğu ütüleme işlemiyle ortadan kalkar; ütüleme önce buharla, sonra kumaşın iki sıcak metal silindir arasından geçirilmesiyle yapılır. Yünlü elyafların kendine özgü özelliklerinden dolayı fırçalama gerekli olmadığından fırçalama yapılmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın