Kot Kumaş Nedir? Kot Kumaş Satın Alan Yerler

Kot kumaş satış yerleri. Kot kumaş satanlar. Kot kumaş satan yerler. V Kot Kot nerede satılıyor? Metre ile Kot kumaş satın alanlar metrelik Kot kumaş alan yerler metre ile Kot kumaş alan kişiler tekleme Kot kumaş alan toptan Kot kumaş alıcısı ihraç fazlası Kot kumaş satın alanlar elde kalan Kot kumaş alanlar Kot kumaş nereye satılır fazla gelen Kot kumaş fazlası kumaş alanlar.

Kumaş satın alanlar. Kot kumaş satış yerleri. Kot kumaş satanlar. Kot kumaş satan yerler. Kot nerede satılıyor?Metre ile Kot kumaş satın alanlar metrelik Kot kumaş alan yerler metre ile Kot kumaş alan kişiler tekleme Kot kumaş alan toptan Kot kumaş alıcısı ihraç fazlası Kot kumaş satın alanlar elde kalan Kot kumaş alanlar Kot kumaş nereye satılır fazla gelen Kot kumaş fazlası kumaş alanlar.

TOPTAN KUMAŞ SATIN ALANLAR

Kot parçası alanlar;parça kot satın alanlar;top başı kot alanlar;kesimden artan kot kumaş alanlar;üretim fazlası kot kumaş satın alanlar;ihraç fazlası kot satın alanlar;ihracat fazlası kot kumaş satın alanlar;ham kot kumaş alanlar;likralı kot alanlar;likralı kot kumaş satış yeri

Kumaş alanlar. Kesimden kalan Kot kumaş satın alanlar üretimden artan Kot kumaş alanlar yanlış gelen kumaşları Kot kumaş alanlar fazla gelen kumaşlar nereye satılır fazla alınan kumaşları kimler alır? Metre üstü Kot kumaş alanlar parça Kot kumaş satın alan top başı Kot kumaş alanlar metraj Kot kumaş alan yerler.  Kot kumaş satan yerler Kot kumaş satış yerleriToptan Kot kumaş alan kişiler Kot kumaş fiyatı Kot kumaş firmaları Kot kumaş üreticisi.

KALİTELİ DENİM NASIL ANLAŞILIR: İŞTE BİLMENİZ GEREKENLER

Sektörde uzman olmayanlar, fiyatın veya markanın kaliteli bir kot pantolon ürettiğini düşünebilir ancak durum böyle değil. Denim kumaşın değeri genellikle etikette bulunan bazı özelliklerle verilir: kumaşın kalitesi ağırlığı kullanılan boya türü yıkamalar ve diğer dokuma sonrası işlemler ve detayların kalitesi. İşte kaliteli bir denimi tanımak için ipuçlarımız.

DENİM KUMAŞIN KALİTESİ

Denim, 2’si atkıda ve 1’i çözgüde olmak üzere 3 iplikli bir kumaştır. İki atkı ipliği her zaman beyazdır, çözgü ipliği ise çivit mavisidir. Kumaşa daha yakından baktığımızda farklı yönlere sahip olabileceğini görebiliriz. Örneğin sağa doğru giden sağ taraftaki kumaş genellikle daha sağlamdır; Sağa doğru giden sağ taraftaki kumaş genellikle daha sağlamdır; sol taraftaki kumaş daha yumuşaktır.

Özellikle popüler olan dokuma sırasında makaranın küçük düğümler oluşturan bükülmelere uğraması nedeniyle bu adı alan denim halka kumaştır. Bu özellik denim yüzüğünü ince bir tuval haline getirir ve ona özel bir çekicilik kazandırır.

Denim kumaş, şekle ek olarak farklı malzemelerden de oluşabilir: %100 pamuk veya ona daha fazla veya daha az değer veren keten gibi diğer malzemelerle karıştırılmış pamuk.

AĞIRLIK

75 kilo gabardin kumaş alan. 250 metre gabardin kumaş alan yerler. 500 metre şifon kumaş alanlar.
75 kilo gabardin kumaş alan. 250 metre gabardin kumaş alan yerler. 500 metre şifon kumaş alanlar.

Gramaj kumaşta kullanılan iplik sayısına göre belirlenen denimin ağırlığıdır. Ağırlık ons ​​cinsinden ölçülür ve denimin değerini belirleyen temel özelliklerden biridir.

  • 7-8 ve 9-10 ons. Bu denim daha hafif olduğundan çoğunlukla gömlekler ve yazlık giysilerde kullanılır.
  • 11-12 ons. Bu en popüler denim ağırlığı olarak kabul edilir. Yumuşaklık ve rahatlık özellikleri onları en popüler yapan slim fit giysilerin oluşturulmasında sıklıkla elastanla birlikte kullanılır.
  • 13-15 ons. Denimin orijinal ağırlığıdır.
  • 19-21 ons. Maksimum ağırlık ve kalite ve bu nedenle bulunması zor. Bu gramajın denimi kanvas severlerin en çok aradığı kumaştır.

KULLANILAN BOYA TÜRÜ

Her denim kumaş bir boyayla işlenir ancak doğası fark yaratır. Günümüzde denim kumaş üretiminde kullanılan iki ana boya türü vardır: sentetik ve organik veya doğal boyalar. Son yıllarda pek çok şirket, giysi üretiminde daha sürdürülebilir yöntemlerin yanı sıra doğal yöntemleri de tercih ediyor. Moda trendlerinin giderek çevrenin korunmasına doğru ilerlediği açıktır.

DOKUMA SONRASI KONTROLLER

Denim kumaş satın alan pantolonların yanı sıra ceketler, gömlekler ve her denim giysi, tuvalin orijinal görünümünü değiştiren dokuma sonrası işlemlerden geçer. Özellikle en iyi bilinen tedavilerden biri yıkamadır. Bu, boyanın stilini ve tonunu belirler. Yıkamanın bir örneği kimyasal bir maddeyle gerçekleştirilen bir renk değiştirme işlemi olan ağartmadır.

SPOT DENİM KUMAŞ SATIN ALANLAR

Ham işleme aynı zamanda gerçek bir yıkamayı temsil etmeyen ancak yokluğunu temsil eden dokuma sonrası işlemler arasında da sınıflandırılır. Bu kumaş, tüm dokuma sonrası işlemlerden muaf olduğu için birinci sınıf olarak kabul edilir ve bu nedenle ham denim olarak adlandırılır.

AYRINTILAR: ÖZELLİKLER VE KALİTE

Detaylar denim kumaşın kalitesinin belirlenmesinde de fark yaratır. Örneğin kenar denimin temel bir özelliği olan kenar. Bu, pantolonun uzunluğu boyunca uzanan kumaşın dış kenarıdır ve görevi, giysinin çözülmesini önleyerek dayanıklılığını ve dolayısıyla kalitesini arttırmaktır.

“ Denim yazarı kot kumaş alanlar” olmak sadece moda jean ürünleri üretmek değil, aynı zamanda kumaşından dokuma sonrası işlemlerine kadar kalitesini belirleyen her detayı bilmek anlamına da geliyor. Bu nedenle sunduğumuz her giysiye kendimizi bağlı hissediyoruz: onu benzersiz ve özel kılmak için kumaşı ve malzemeleri, renkleri, yıkamayı, kesimi ve süslemeleri kişisel olarak seçiyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın