Kanvas Kumaş Alanlar

Kanvas kumaş yerleri spot Kanvas kumaş alanlar stok Kanvas kumaş satın alanlar parça Kanvas kumaş satın alanlar Ham Kanvas kumaş satın alanlar tekleme Kanvas kumaş satın alanlar.

Kumaş satın alanlar. Kanvas kumaş satın alan yerler Kanvas kumaş satın alan kişiler Kanvas kumaş alan firmalar v kumaş satan yerler Kanvas kumaş yerleri spot Kanvas kumaş alanlar stok Kanvas kumaş satın alanlar parça Kanvas kumaş satın alanlar Ham Kanvas kumaş satın alanlar tekleme Kanvas kumaş satın alanlar. Kumaş alan. Toptan Kanvas kumaş satın alan yerler üretim fazlası Kanvas kumaş alanlar ihraç fazlası Kanvas kumaş satın alan.

İmalattan artan Kanvas kumaş satın alanlar fazla gelmiş Kanvas kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Gabardin kumaş alanlar top başı Gabardin kumaş alanlar metraj Kanvas kumaş satın alanlar metre üstü Kanvas kumaş alanlar Kanvas kumaş alanlar. Tekleme Ham Kanvas kumaş satın alan.

TOPTAN KANVAS KUMAŞ ALANLAR

Kanvas Kumaş Nedir?

Genel olarak kanvas, kanvas veya Panama örgüsünde daha kalın ipliklerden yapılan daha kaba pamuklu kumaşın kumaş adıdır. Kanvas kumaşlar genellikle temel malzeme pamuktan yapılır, ancak aynı zamanda polyester veya bunların bir karışımı da olabilir.

Bu blogda size kanvas kumaşların tipik özellikleri ve özel özellikleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız.

Tuval nasıl bir malzemedir?

Kanvas kumaşların, onları baskı için ideal kılan birkaç özel özelliği vardır. Dayanıklı ve güçlüdürler ve bu nedenle uzun ömürlüdürler. Aynı zamanda bakımı kolaydır ve kırışmaya karşı dayanıklıdır, ayrıca nefes alabilir ve emicidir.

HAM KANVAS KUMAŞ ALANLAR

Başlangıçta tuval, yelken bezi veya ressamın tuvali için daha kalın kenevir lifi ipliklerinden yapılmış sağlam bir kumaştı.

Kanvas kumaşlar ne için uygundur?

Kanvas kumaşlar gündelik pantolonlar ve ceketler için ve özellikle aksesuarlar (çantalar, keseler, kılıflar), ayakkabılar veya evdeki dekoratif eşyalar için ve aynı zamanda bahçe mobilyalarındaki minder kılıfları için de uygundur.

Kanvas kumaşların özellikleri

 • Kanvas kumaşlar neden sürdürülebilir? Bir kanvas kumaş nasıl su geçirmez ve nefes alabilir olabilir?
 • Bir kanvas kumaş üretilirken çeşitli olası varyasyonlar vardır.
 • Ana malzemeye ve iplik yoğunluğuna bağlı olarak farklı özellikler ortaya çıkar.
 • Kanvas kumaşların tipik özellikleri sırasıyla şöyledir:
 • Daha kalın ipliklerden yapılmış kaba, sağlam kumaş
 • Sağlam ve dayanıklı, dolayısıyla uzun ömürlü
 • Bakımı kolay ve kırışmaya karşı dayanıklı
 • Çok yönlü
 • Yoğun bir şekilde döşenmiş kumaşla: rüzgar geçirmez ve su geçirmez
 • Açık kumaş tipiyle: nefes alabilir ve emici
 • Kanvas kumaşların avantajları ve dezavantajları

Projeniz için kanvas kumaş seçerek uzun süre keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz. Kanvas kumaşı çok kaliteli.

SIVAMALI KANVAS KUMAŞ

Kanvas kumaşlar çok yönlüdür. Sağlam, daha kalın bir kumaşa ihtiyaç duyulan her yerde kanvas ideal bir kumaştır.

Sertifikalı gerçek boyalarla (pigment yok!) özel dijital baskı işlemimiz ve ardından haslık yıkamamız sayesinde baskılı pamuklu kumaşlarımızı kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Aynı durum polyester için de geçerlidir.

Kumaş yıpranma eğilimi gösterir, bu nedenle ham kenarları düzeltmek çok önemlidir.

Kanvas kumaşlar

Ürün yelpazemizde hem pamuklu kanvas  eko hem de polyester kanvas olmak üzere çeşitli kanvas kumaşlarımız bulunmaktadır. Ayrıca sürdürülebilir U-dairesel Kanvasımız da var. Ayrıca dilediğiniz desende baskılı kanvas yastıklarımız da mevcuttur.

Çevrimiçi tasarım oluşturucumuzla tasarımınızı hızlı ve kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Yoğun kullanım için dayanıklı kanvas kumaştan yapılmış yastık kılıfı. Kumaş sağlamdır ve gevşek örgüsü nedeniyle dokunuşu yumuşaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın