Topbaşı Viskon Alanlar Viskon Parçası Satın Alanlar

Viskon kumaş satın alanlar fazla gelmiş Viskon kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Viskon kumaş alanlar topbaşı Viskon kumaş alanlar metraj Viskon kumaş satın alanlar metre üstü Viskon kumaş alanlar Toptan Viskon kumaş alanlar

Kumaş alan. Toptan Viskon kumaş satın alan yerler üretim fazlası Viskon kumaş alanlar ihraç fazlası Viskon kumaş satın alan imalattan artan Viskon kumaş satın alanlar fazla gelmiş Viskon kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Viskon kumaş alanlar topbaşı Viskon kumaş alanlar metraj Viskon kumaş satın alanlar metre üstü Viskon kumaş alanlar Toptan Viskon kumaş alanlar.

TOPTAN KUMAŞ SATIN ALINIR

Kadife Kumaş satan yerler. Yün Kumaş satan yerler. Sentetik Kumaş satan yerler. Naylon Kumaş satan yerler. Polyester Kumaş satan yerler. Asetat Kumaş satan yerler. Akrilik Kumaş satan yerler.

Kumaş satın alanlar Viskon kumaş satın alan yerler parça Viskon kumaş satın alan kişiler v kumaş satın alan firmalar Viskon kumaş satan yerler Viskon satış yerleri spot Viskon kumaş alanlar stok Viskon kumaş satın alanlar parça Viskon kumaş satın alanlar ham Viskon kumaş satın alanlar tekleme Viskon kumaş satın alanlar.

Kumaş satın alanlar. Viskon kumaş satış yerleri. Viskon kumaş satanlar. Viskon kumaş satan yerler. Viskon nerede satılıyor?Metre ile Viskon kumaş satın alanlar metrelik Viskon kumaş alan yerler metre ile Viskon kumaş alan kişiler tekleme Viskon kumaş alan toptan Viskon kumaş alıcısı ihraç fazlası Viskon kumaş satın alanlar elde kalan Viskon kumaş alanlar Viskon kumaş nereye satılır fazla gelen Viskon kumaş fazlası kumaş alanlar.

Viskon üretimi

Selülozun hammaddeleri modal (normal ağaç), bambu, siblon (iğne yapraklı ağaç), tencel (eşitlik)’dir. Viskon malzeme üretiminde ilk adım ahşabın temizlenmesi ve talaş haline getirilmesidir. Ahşap hammaddeleri alkali çözeltide ısıl işleme tabi tutulur ve fazla su uzaklaştırılarak %6-8 nem kalır.

VİSKON PARÇASI SATIN ALANLAR

Ortaya çıkan bileşim filtrelerden geçirilerek selüloz liflerinin oluşması sağlanır. Kurutulur, preslenir ve ağartılır. Kimya tesislerinde bu tür selüloz, iplik geçirme ve boyama için dokuma fabrikalarına gönderilen viskon iplikleri oluşturmak için kullanılır.

Özellikleri ve türleri

Doğal viskozdan üretilen kumaş yumuşak ve hafiftir, dokunuşu yumuşaktır ve görünümü çekicidir. Daha fazla mukavemet, aşınma direnci ve diğer niteliklerin iyileştirilmesi için malzemeye genellikle düşük oranda yapay elyaf eklenir. Maddenin özellikleri bileşimine bağlıdır.

viskon kumaş satın alanlar metrelik viskon kumaş alan yerler metre ile viskon kumaş alan kişiler tekleme viskon kumaş alan toptan viskon kumaş alıcısı ihraç fazlası viskon kumaş satın alanlar elde kalan viskon kumaş alanlar viskon kumaş nereye satılır fazla gelen viskon kumaş fazlası kumaş alanlar.

Viskona pamuk eklenirse kumaş daha yoğun hale gelir ve daha uzun süre dayanır. Bileşime polyesterin eklenmesi, kumaşı dokunulduğunda “yağlı” ve güçlü kılar. Bu viskon genellikle astar kumaşı olarak kullanılır. Elastan esneklik katarak malzemenin iyi esnemesini sağlar.

Viskon kumaş, bileşimine bağlı olarak ipek, yün, triko ve ketene benzer hale gelir. Bükülmüş viskon iplikler kullanılarak güçlü, kaba bir krep dokunur; ondan yapılan şeyler güzel ve görünüm açısından “zengin” olur. Bu kumaşın aşınma direnci arttırılmıştır. İtalya ayrıca soğuk viskon – streç örme veya ştapel kumaş da üretmektedir.

Viskondan ne dikilir

Viskon kumaş kadın kıyafetlerinin dikiminde kullanılır. Yaz için hafif, neredeyse ağırlıksız bluzlar, elbiseler ve etekler üretiyor. Şeyler şekle çok güzel uyuyor ve uzun yıllar modası geçmiyor. Defilelerde birbirinden ilginç modeller sergileniyor.

Viskonun popülaritesini ve talebini abartmak zordur. Çocuk ve ev kıyafetlerinin (bornoz, pijama) seri üretiminde kullanılır.

TOPBAŞI KUMAŞ SATIN ALANLAR

Kesikli elyaf, sıcak paltoların dikildiği ve halıların dokunduğu yün oluşturmak için kullanılır. Viskon iplik, hafif, sıcak tutan şapkalar, kazaklar ve balıkçı yaka örgülerinde oldukça popülerdir.

Viskon ürünlerinin bakımı

İstanbul’da Şardonlu Kumaş satanlar;İstanbul’da Likralı Kumaş satanlar;İstanbul’da Streç Kumaş satanlar;İstanbul’da Selanik Kumaş satanlar;İstanbul’da Havlu Kumaş satanlar;İstanbul’da Pile Kumaş satanlar;İstanbul’da File Kumaş satanlar;İstanbul’da Astar satanlar;İstanbul’da Triko Kumaş satanlar;

Viskondan üretilen ürünler hafif deterjanlarda yıkanmalıdır. Makinede yalnızca hassas programda ve 30 derecede yıkanabilir. Bir şeyleri sıkmak değil, bir havlu üzerinde yatay konumda kurutmak daha iyidir, böylece nemin kendi kendine buharlaşması sağlanır. Doğrudan güneş ışığından ve lambalardan uzak tutun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın