Top Kumaş Kim Alır?

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALINIR… Kumaşlarla aran iyi mi? Etiketlerdeki malzemeleri okuyor musunuz? Kumaş satın alanlar önünüzde ne olduğunu daha iyi anlamak için – doğal bir ürün veya yüksek teknoloji ürünü bir yapay yaratım – Moda blogundan en popüler kumaş ve elyaflardan oluşan bir seçkiye bakın. Modaya uygun ve ileri düzey eğitim programı, çevrimiçi mağazalarda markalı giyim seçimini kesinlikle kolaylaştıracaktır.

Kumaş satın alanlar. Metre ile şifon kumaş satın alanlar metrelik şifon kumaş alan yerler metre ile şifon kumaş alan kişiler tekleme şifon kumaş alan

“Kumaş alan” çevrimiçi mağazası, elbiseler, paltolar, pantolonlar dikmek için çeşitli malzemeler satın almanızı sağlar. Mağazamızın tüm yelpazesini farklı kriterlere göre gruplara ayırıyoruz. Bu, aramayı kolaylaştırır ve gerekli malzemelerin hızlı bir şekilde satın alınmasına yardımcı olur. Kataloglarda terzilik için bölünmüş birçok kumaş bulacaksınız:

TOPTAN KUMAŞ ALINIR

  • türleri (saten, kadife, kot pantolon, jakarlı, fitilli kadife vb.);
  • ketenin üretildiği hammaddeler (viskon, kaşmir, keten, pamuk, tiftik, yün …);
  • kullanım özellikleri (takım elbise, mont, gece ve sıradan elbiseler, bluzlar, ceketler için);
  • üretici marka.

Malzemelere ek olarak, geniş bir aksesuar yelpazemiz var: örgü, takı, tüy, düğme.

Mağazamız kaliteli ve nadir bulunan kumaşları rahatlıkla satın alabileceğiniz bir yerdir. Geniş bir ürün yelpazesi sayesinde müşteriye tam olarak ihtiyacı olanı sunuyoruz. Ayrıca sürekli promosyonlar düzenliyoruz: Katalogdaki en pahalı ürünlerde bile önemli indirimler alabilirsiniz.

Parça kumaş kim alır? Dünyada kullanılan en eski liflerden biri ve gıda dışı en önemli mahsul pamuktur. Şu anda pamuk, küresel olarak tüm elyaf kullanımının yaklaşık %24’ünü (yaklaşık 26,2 milyon ton  ) oluşturuyor, ancak sentetik alternatiflerin rekabeti nedeniyle pazardaki payı düşüyor. Pamuk üretimi, ekimi ve işlenmesinde yaklaşık 350 milyon insanın yer aldığı düşük gelirli ülkelerdeki çiftçiler için özellikle önemlidir.

Selülozik lifler/viskon

Merter gabardin kumaş kim alır? Tekstilkent gabardin kumaş kim alır? Giyimkent gabardin kumaş kim alır?

Viskon kumaş kime satarım? Bu malzemeler, doğal bir kaynaktan (bambu veya ağaçlar gibi) ekstrakte edilen selüloz olarak başlar ve daha sonra polyester yapmak için kullanılana benzer bir işlem kullanılarak ezilir, hamur haline getirilir ve liflere dönüştürülür. En yaygın selülozik kumaş, ipek benzeri nitelikleriyle ödüllendirilen viskondur (ilk icat edilen viskon kumaş türü olan suni ipek, ipeği taklit etmek için yaratılmıştır). Kumaş alan tekstil pazarı için her yıl yaklaşık 6,5 milyon ton suni selülozik elyaf üretiliyor ve toplam elyaf üretim hacminin yüzde altı’lık bir payı var. Bu payın 2025 yılına kadar yılda yaklaşık %8,1 oranında büyümesi bekleniyor.

Parça Ribana Kumaş,Parça Denye Kumaş,Parça İnterlok Kumaş,Parça Kaşkorse Kumaş,Parça Turlu Viskon Kumaş,Parça Etamin Kumaş,Parça Ham Kumaş,Parça Ham penye,Parça Penye Kumaş,Parça Üç iplik Kumaş,Parça İki İplik Kumaş,Parça Şardonlu Kumaş,Parça Likralı Kumaş,Parça Streç Kumaş,Parça Selanik Kumaş,Parça Havlu Kumaş,Parça Pile Kumaş,Parça File Kumaş,Parça Astar,Parça Triko Kumaş,Parça Etek Kumaşı,Parça Gömlek Kumaşı,Parça Mont Kumaşı,Parça Kaban Kumaşı,Parça Çamaşır Kumaşı,Parça Çamaşırlık Kumaş.

şifon kumaş pazarı saten kumaş parça şifon kiloluk şifon satan ham şifon alan parça şifon fiyat
şifon kumaş pazarı saten kumaş parça şifon kiloluk şifon satan ham şifon alan parça şifon fiyat

Parça Bluz Kumaşı,Parça Şort Kumaşı,Parça Pantolon Kumaşı,Parça Pardesü Kumaşı,Parça Atlet Kumaşı,Parça Takım Elbise Kumaşı,Parça Yelek Kumaşı,Parça Çadır Kumaşı,Parça Döşemelik Kumaş,Parça Ayakkabı Kumaşı,Parça Polyester Astar,Parça Jarse Astar ,Parça Denye Astar,Parça Mikro Kumaş,Parça Paraşüt Kumaş,Parça Poliviskon Kumaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın