Stok Kot Alanlar.

Stok Kot Alanlar.

Stok Kot Alanlar. Daha yüksek kumaş ağırlığı kalın kot neden olduğundan, biz 10-12 oz ve kış Jeans 12-15 oz yaz hafif kot Stok Kot Alanlar.öneriyoruz. Biz dışarıda kış daha az bizi durdurmak olduğundan Ancak, aynı zamanda Jeans 10-12 oz uygun olabilir. Sık sık kış aylarında açık havada olması Ancak, ağır kot önerilen> 12 oz vardır.

Daha yüksek kumaş ağırlığı olan kot genellikle daha uzun bir ömre sahiptir. Bununla birlikte, bu malzemenin kalitesine bağlıdır. Özellikle ucuz kot size malzeme çok ince ve genellikle% 100 pamuktan hissediyor biliyoruz. Kumaş ağırlığı burada genellikle endike değildir. Spandex eksik ve pamuklu kumaş kalitesi ucuz olduğu için bu kot genellikle, çok kısa bir ömre sahip. Marka kot genellikle kot de kot ömrünü arttırır daha genişletilebilir yapmak için düşük bir kumaş ağırlıklı elastan ile karıştırılır. Bununla birlikte, genelde, daha kalın malzeme uzun bir kot kadar sürer.

Stok Kot Alanlar. Kumaş Ağırlık hikaye yoğunluklu maddenin ağırlığını vermektedir. Kaliteli pamuk, iplik boyutu, malzeme bileşimi ve dokuma teknikleri mükemmel denim üretimi için önünü.

Kalite ve köken

İplik üretildiği pamuk Kumaş ile başlar. prim çeşitleri Mısır -pamuk Deniz İzlanda Pamuk tercih ederim. Kalite lif uzunluğu ile belirlenir. Pamuk en iyi şekilde geliştirmek için ılık sıcaklık ve bol su gerektirir. Dünya çapında borsalar işlem gören ve arz ve

Stok Kot Alanlar.
Stok Kot Alanlar.

talebin etkileşimi dolayısıyla maruz edilir. 2010 85.8 sentten 500 gram başına fiyat olduğunu ve yükseliş eğilimi kaydedildi. 2012 yılında, o 99,26 sent yüksek çarptı. Sonra düşüş eğilimi başladı. Pamuk gibi ülkelerde açısından son derece önemlidir önemli bir ihraç edilmektedir

14 oz ölçüsüdür

Stok Kot Alanlar. Evrensel pantolon büyük saat San Francisco 1850 çarptı. O zaman, ilk Levi ‘s yarda kare başına 14 oz bir malzeme yoğunluğuna sahip Dokuma ve Çıtçıt ile donatılmış (sermaye “E”!) ile. miydi ABD ve İngiltere’de metrik sisteme göre hareket değil. Bu kot yeni standartlarını belirliyor. Pil Sokak San Francisco Levi’nin karargahı yine de bu orijinal pantolon veliler olduğunu. yarda kare başına 14 oz kilo hafif ve ağır mallar arasındaki zirve vardır. 14 oz genellikle yüzde 100 pamuktan yapılmış kot ağır.

İplik kalınlığı ve örgü

KumaşPamuk kalitesi de ağırlık ile belirlenir. Buna ek olarak, iplik sayısı ve örgü. Halka Denim dengesiz bir yüzeye göstermektedir. Çözgü ve atkı farklı renklere sahip ve çapraz dokunmuştur. Ters Denim işleme sol taraflı bir malzemeden oluşmaktadır. Pamuk iplikler her zaman mal ticareti edilmiştir. Bu nedenle, tartmak ve ölçmek için gerekli oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın