Siyah Denye Astar Toptan Zeytinburnu Denye Astar

denye astar toptan,beyaz denye astar,siyah denye astar,
denye astar toptan,beyaz denye astar,siyah denye astar,

Dış giyim için astar çeşitleri:

Saten pürüzsüz ve düz bir yüzeye sahip dayanıklı bir kumaştır. Pürüzlü ters örgü, ana kumaşa tam oturmasını sağlar ve pürüzsüz yüzey ön taraftadır. 

Kapitone kumaş – belirli bir desene göre dikilmiş bir malzeme. Sentetik bir kışlayıcı üzerinde veya diğer malzemelerden bir ısıtıcı ile olabilir. İç kısımdaki dikiş sayesinde dolgu maddesi tutulur – rüzgar geçirmez, örme veya yangın geciktirici ince kumaş.

170 tel polyester astar – kaymaz, gümüş iyonları kullanılarak yapılmıştır. Malzeme polyester elyaflardan yapılmıştır. Vücut ısısından tasarruf etmenizi sağlar, rüzgardan güvenilir bir şekilde korur.

TOPTAN DENYE ASTAR

Polyester , ucuz ceketler için kullanılan sentetik bir örme kumaştır. Polyester iplikler polyester elyaflardan yapılır. Giysilerin kullanım ömrünü uzatır, iyi kayar, pratik olarak kırışmaz, düşük maliyetlidir.

190 tel polyester astar ipeğe benzeyen insan yapımı bir kumaştır. Malzeme yumuşak, dayanıklı, elastik ve esnektir ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Higroskopik ve nefes alabilir. Sıkıştırıldığında kırışık kalmaz.

İpek dokunuşu hoş olan nefes alabilen bir kumaştır. Mukavemet için yüksek gereksinimler olmayan dış giyim dikilirken astar kumaşı olarak kullanılır. Spor ceket ve tulumlar için uygun değildir.

Viskon , odun hamurundan yapılan yapay bir malzemedir. Viskon, tekstil üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır – bluz, tişört, spor giyim ürünleri, pijama ve çocuk kıyafetleri dikmek için.

70 DENYE ASTAR

Viskonun başlıca avantajları uygun maliyet ve boyama kolaylığıdır. Bu faktörlerden dolayı ceket, yelek, elbise veya etek için viskon astar dikilebilir. Ayrıca viskon nemi mükemmel bir şekilde emer ve çabuk kurur, bu da malzemeyi sonbaharda hafif ceketler için astar olarak kullanmanıza olanak tanır.

Polyester sentetik bir örme malzemedir. Polyester, yün gibi görünür ve polyester liflerinden yapılır. Ana avantajlar, malzemenin mukavemetini ve dayanıklılığını içerir. Ayrıca, polyester kırışmaya eğilimli değildir, gelişmiş ve özel bakım gerektirmez ve ışığa ve ısıya dayanıklıdır. Polyesterin dezavantajı, düşük seviyede nefes alabilirliktir.

50 DENYE JARSE ASTAR

Ağ, büyük veya küçük hücrelerden oluşturulabilen özel bir dokuma kumaştır. Dokuma oldukça yoğundur, astarın keyfi olarak boyut değiştirmesine izin vermez. Ağ malzemesinin ana avantajları mükemmel nefes alabilirlik, ısı tutma ve bakım kolaylığıdır. Malzemenin boyanması kolaydır, herhangi bir ceketin astarı için uygundur (özellikle eşofman dikerken sıklıkla kullanılır).

190 TEL POLYESTER ASTAR

Tafta, dış yüzeyinde parlak bir parlaklık bulunan yoğun ve sert bir kumaştır. Malzeme aşınmaya dayanıklıdır, bir ceketin astarı kadar harikadır. Malzemenin üretimi için ipek, sentetik ve pamuk lifleri kullanılmıştır. Dokunma yumuşaktır, ancak deformasyona hiç eğilimli değildir. Cilt ile temasında hoştur, alerjik reaksiyonlara ve tahrişe neden olmaz.

Bir ceket dikmek için en uygun malzemeyi seçmeden önce, kompozisyon, fonksiyonel özellikler ve bakım yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmanız önerilir.

Kumaş alanlar. Toptan denye astar. Toptan 70 denye kumaş. 50 denye kumaş. 70 Denye Jarse kumaş. 50 denye jarse kumaş. İstanbul denye kumaş. Zeytinburnu 70 denye astar toptan. Toptan 50 denye astar. Toptan 70 denye jarse kumaş. Zeytinburnu 50 denye jarse astar. 70 denye astar fiyatı. 50 denye astar kilo fiyatı.

ASTARLIK KUMAŞ ÇEŞİTLERİ İÇİN FİYAT ALINIZ..

50 Denye astar. Denye sayısı sadece ipliğin kalınlığını ve taytın şeffaflığını değil, aynı zamanda taytın bacaklara ve ayaklara uyguladığı baskının derecesini de belirler. 70 denye jarse kumaş. Sonuç olarak, denye sayısı ne kadar yüksek olursa, külotlu çorap tarafından uygulanan sıkıştırma o kadar büyük olacaktır ve buna daha fazla esneklik de bağlıdır.

70 DENYE KUMAŞ

50 denye jarse kumaş. Denye ölçüsü (İngiliz denyesinde, D olarak kısaltılır), kumaş imalatında kullanılan filamanın kalınlığını ve ağırlığını gösteren bir sayıdır. Bir şekilde bu sayı aynı zamanda kumaşın direncini de gösterir, ancak bize bir perdenin yırtılmaya veya diğer baskılara dayanma kapasitesi hakkında bir fikir verebilecek mutlak bir değer değildir: ikincisi aslında sadece bağlı değildir. İplik kalınlığının yanı sıra kullanılan malzemenin cinsine de bağlıdır.

50 DENYE ASTAR

Toptan astar satanlar İstanbul,osmanbey toptan astar firmaları,toptan astar bursa,bursa toptan astar satanlar,toptan astar satan yerler merter,toptan polyester astar fiyatı,adana toptan astar satanlar,denizli toptan polyester astar fiyatı,

Örneğin: 30D naylon kumaş 15D naylon kumaştan daha dayanıklı olacaktır, ancak 30D naylon kumaş 30D polyester kumaştan daha dayanıklı olacaktır (deforme olabilirlik gibi diğer özellikler hariç).

70 Denye astar. Genel olarak, daha ince eğrilmiş bir kumaş daha hafiftir, bu nedenle ultra hafif çadırlarda sıklıkla 10 veya 20D naylon kullanıldığını görürsünüz, daha sağlam, daha ağır (ve daha ucuz) çadırlarda ise kalın iplikli polyester kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın