Şanel Kumaş Alanlar Chanel Kumaş Tüvit Kumaş

şanel kumaş satan,şanel kumaş satan yerler,toptan şanel kumaş,parça şanel kumaş,şanel kumaş nereden alınır,
şanel kumaş satan,şanel kumaş satan yerler,toptan şanel kumaş,parça şanel kumaş,şanel kumaş nereden alınır,

Toptan Şanel Kumaş Fiyatı. Örgü iplikleri, adından da anlaşılacağı gibi, dokuma ipliklerden ayırt etmek için triko yapmak için kullanılan eğrilmiş ipliklerdir. Örme ve dokuma makineleri arasındaki farktan dolayı, eğrilen iplik üretim sürecinde farklı kuvvetlere maruz kalır. Aynı zamanda, örme kumaşların ve dokuma kumaşların farklı özellikleri ve kullanımları nedeniyle, örme iplikler aşağıdaki özelliklere ve gereksinimlere sahiptir.

ŞANEL KUMAŞ ÇEŞİTLERİ…

 Örme kumaşların belli bir mukavemeti ve esnemesi vardır. Bükülmüş ipliğin mukavemeti, örme kumaşlar için iplik için önemli bir kalite göstergesidir. Eğirilmiş iplik, amaçlanan ve dokuma işlemi sırasında bir miktar gerilime ve tekrarlanan strese maruz kaldığından, örgü ipliğinin belirli bir mukavemete sahip olması gerekir. Ek olarak, eğrilmiş iplik, örme işlemi sırasında bükülme ve burulma deformasyonuna tabidir ve bu nedenle, dokuma işlemi sırasında bir ilmek halinde bükülmesi ve ipliğin kopmasını azaltmak için örme kumaş ipliğinin belirli bir uzamaya sahip olması gerekir. bükülmüş iplik.

TOPTAN ŞANEL KUMAŞ…

Örgü ipliği iyi esnekliğe sahiptir. Örme ipliğinin yumuşaklığı dokuma ipliğine göre daha yüksektir. Yumuşak eğrilmiş ipliğin bükülmesi ve bükülmesi kolay olduğundan ve örme kumaştaki bobin yapısı tekdüze olduğundan, görünüm net ve güzeldir ve dokuma işlemi sırasında eğrilmiş ipliğin kopması ve ilmek oluşturan makine hasarı azaltılabilir. Şanel kumaş satanlar örgü ipliği bir dereceye kadar büküm içermektedir. Genel olarak, örgü ipliğinin ipliği dokuma ipliğe göre daha az büküm içerir. Büküm çok büyükse, eğrilmiş ipliğin yumuşaklığı zayıftır, dokuma sırasında bükülmesi ve bükülmesi kolay değildir ve burkulmaya neden olmak kolaydır, dokuma kumaşın örgü iğnesine zarar vermesine neden olur; Ayrıca aşırı bükülmüş eğrilmiş iplik, örme kumaşı etkiler.

ŞANEL KUMAŞ SATAN YERLER.

Nesnenin esnekliği ve bobinin eğimi. Ancak, örme kumaş için ipliğin bükümü çok küçük olmamalıdır, aksi takdirde mukavemet etkilenecek, dokumadaki kopma artacak ve eğrilmiş iplik gevşeyecek, böylece kumaşın toplanması kolay olacak ve örülmüş kumaşın aşınma özellikleri azalabilir. Bu nedenle doğru bükümlü iplik seçimi, eğirme ipliğini rasyonel olarak seçmenin önemli bir yoludur. Örme kumaşların kullanımı farklıdır ve büküm gereksinimleri de farklıdır. Triko, aynı lineer yoğunlukta dokuma için çözgü ipliği standardına yakın olan pürüzsüz, gergin, temiz bir yüzey, temiz çizgiler ve daha fazla iplik bükümü gerektirir.

ŞANEL KUMAŞ FİYATI…

Kumaş alanlar. Dış giysinin bükülmüş ipliğinin bükümü, sertliği geliştirmek ve boncuklanma olgusunu iyileştirmek için daha büyük yapılmalıdır. Pamuklu kumaş ve elastik kumaş yumuşak ve elastik olmalı ve ipliğin bükümü biraz daha az olmalıdır.

Genel olarak, aynı dokuma için lineer yoğunluğa sahip atkı bükümünün daha küçük sapması varsayılır. Yığılmış örme kumaş ipliği uygun fırçalama için yapılmıştır ve yığının kalınlığı tekdüzedir ve büküm ihtiyacı daha azdır. Diğer bükümlü ipliklerin boyutu da eğrilmekte olan ipliğin lineer yoğunluğuna göre değişir. Triko için ortak iplik dönüşleri aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın