Sandy Kumaş.

sany kumaş
sany kumaş

Kumaş satın alanlar. Sandy kumaş satın alan yerler Sandy kumaş satın alan kişiler Sandy kumaş alan firmalar Sandy kumaş satan yerler Sandy kumaş yerleri spot Sandy kumaş alanlar stok Sandy kumaş satın alanlar parça Sandy kumaş satın alanlar Ham Sandy kumaş satın alanlar tekleme Sandy kumaş satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan Sendi kumaş satın alan yerler üretim fazlası Sendi kumaş alanlar ihraç fazlası Sendi kumaş satın alan imalattan artan Sendi kumaş satın alanlar fazla gelmiş Sendi kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Sendi kumaş alanlar top başı Sendi kumaş alanlar metraj Sendi kumaş satın alanlar metre üstü  Sendi kumaş alanlar Sendi kumaş alanlar. Tekleme Ham Sendi kumaş satın alan.

Sandy kumaşlar ve bunların ayrıntılı özelliklerinin adı “A’dan Z’ye itibaren” Bizim sütunda görülebilir. bu grup, saf ipek, ama

sany kumaş
sany kumaş

karışık ve tam sentetik ham maddelerden sadece malzeme içerir, çünkü doğal ve suni ipek ayırt edilmelidir. Ayrıca, ipek lifleri oranı% 90’dan daha fazla olan. Bu tekstil endüstrisinin ilerlemesi için değil aynı zamanda doğal ipek yüksek fiyat ile sadece kaynaklanmaktadır.

Sandy kumaş özellikleri genellikle görünüm bilgi ile sınırlıdır. İpek Malzeme gerçekten çok çekici: o parlar ve yumuşak ve hoş bir dokunuş güneş, ışık, parıldıyor. Bundan başka, ipek, yüksek faydacı özellikleri h, düşük çekme, iyi asmak sahiptir. Bu, hafif elastik ve dayanıklı kumaş.

TOPTAN SANDY KUMAŞ SATIN ALANLAR

Sandy kumaş üretimi – çok zaman alıcı ve pahalı bir yöntem olup, bu nedenle, doğal malzemeler daha yüksek bir üretim maliyetine sahiptir ve çok piyasada kabul edilir. İpek kozası, ham malzeme ipek böceği bulunmaktadır. İlk birkaç hafta içinde koza örgü tırtılları yetiştirilen. Daha sonra su ve dikkatli bir şekilde çözülmekte kaynayan batırılmıştır. Bu donuk sarımsı iplik döner.

Kullanılan ipek örgülerin bu tür üretmek için:

Sandy kumaş. Malzeme bu şekilde elde edilen bir araya geçme, bir saten ve mat alt denilen ve bir pürüzsüz parlak görünür yüzeye sahiptir. Bir dezavantajı, yüksek akışkanlık ve keserken kayma. Saten örgü farklı kombinasyonları, saten atlaslar üretti.

Düz. Bu yöntem, inç başına parçacığı sayısını arttırarak kumaş yoğunluğunu ayarlamak için olanak sağlar. Ha daha yoğun madde çıkışında elde edilen. Düz örgü kumaşların Adı: krep de, krep – şifon.

Dimi. Filamentler asimetrik vardiya ile kesişir, bu nedenle tüm ön yüzeyi diyagonal açıkça görülebilir ince nervürlü olduğunu. Bu astar malzemeleri, iç çamaşırı ve çarşaf üretimi için kullandı. Örgü ana türlerinden Türetilmiş. Bu kaburga, diyagonal malzemeyi verir.

PARÇA SENDİ KUMAŞ ALANLAR

ham penye alan tekleme penye satın alan süprem kumaş satın alanlar penye kumaş nereye satılır

Büyük düşündüm. Büyük figürlü Daha iyi bilinen bir isim kumaşlar örgüleri – Jakar. Bu bilgisayar programları ile özel makinelerde dokunmaktadır. Bu kabartmalar bulunan madde türlerinin geniş bir yelpazede tasarımlar çıkıyor.

Pamuk dezavantajları buruşma ve büzülme yüksek derecesidir. Bu dezavantajları, ham boyutlandırma için bir malzeme veya sentetikler içeren diğer elyaf ile kombine kaldırın.

SPOT KUMAŞ ALANLAR

Doku üretimi Pamuk kumaş koleksiyonu ile başlar. Filamentler temeli haline gelecek olan bu daha sonra iyileşti pamuk lifleri, Of. Daha uzun lif malzemenin daha iyi olacaktır. Ham pamuk temizlenir ve sıralanır. Sonra bunların iplik yapılır. Kumaş yoğunluğu kalınlığı ve burulma filamanların yöntemine bağlıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın