Penye Kumaş Üreticileri Gabardin Üreten Firmalar

Kuma satın alanlar. Kumaşın tipik genişliği, kumaşın nerede ve nasıl yapıldığına bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Geniş olanlar için, daha fazla desen parçası yan yana sığabileceğinden daha az mesafe/metre kullanmaktan kurtulabilirsiniz. Ancak desen parçalarınızın damar çizgisiyle ilgili olarak bu konuda bir uyarı var.

TOPTAN KUMAŞ SATIN ALINIR

Kumaş alan. Tane çizgisinin her zaman kumaşın uzunluğu boyunca uzanan kenar çizgisine paralel olması gerekir. Bu nedenle kumaş miktarının, desen parçalarınızın her birini doğru tanecik çizgisine sığdıracak kadar uzun olması gerekecektir.

Özellikle dar bir kumaş seçerken sorunlar ortaya çıkabilir. Örneğin bir pantolonun döşeme planı ön ve arka bacak parçalarını yan yana içeriyorsa, yalnızca bacak uzunluğuna uygun miktarda kumaşa ihtiyacınız olacaktır. Ancak seçtiğiniz kumaş döşeme planına göre tüm paça parçalarını yan yana sığdıramayacak kadar dar ise, elinizde fazladan kumaş kalsa bile paça uzunluğunun iki katı kadar bir miktar almanız gerekecektir.

ŞALVARLIK KUMAŞLAR,ŞALVAR KUMAŞLARI,ŞALVARLIK KUMAŞ KİME SATARIM,ŞALVARLIK KUMAŞ SATIN ALAN,ŞALVARLIK KUMAŞ SATANLAR,ŞALVAR İÇİN KUMAŞ NEREDEN ALABİLİRİM ŞALVAR KUMAŞI NEREDE SATILIYOR

KUMAŞ SATIN ALIYORUM 0536 336 43 43

Büzülmeyle Başa Çıkmak

Doğal kumaşlar (pamuk, ipek, yün, keten) ilk yıkamada boylamasına %15’e kadar küçülebilir. İyi kumaş mağazaları, sipariş ettiğiniz kumaş miktarına ekstra ekleyerek bu durumu telafi edecektir, ancak emin değilseniz her zaman iki kez kontrol edin. Ve eğer yapmazlarsa, bunu telafi etmek için biraz daha sipariş vermeniz gerekecek. Bir proje için önerilen kumaş miktarı genellikle bu çekme miktarı için ekstra içermez.

Kumaşı ilk kez ön yıkarken, daha sonra herhangi bir aksiliği önlemek için, öğeniz veya giysiniz tamamen dikildiğinde kullanacağınız yıkama ve kurutma yöntemini takip etmek en iyisidir. Bunlar, Özel Bakım Etiketlerinize de ekleyebileceğiniz yıkama talimatlarının aynısıdır 😉

Türkiye Saten Kumaş üreticileri, Türkiye Kanvas Kumaş üreticileri, Türkiye Viskon Kumaş üreticileri, Türkiye Şifon Kumaş üreticileri, Türkiye Buzi Kumaş üreticileri, Türkiye Gabardin Kumaş üreticileri, Türkiye Süet Kumaş üreticileri, Türkiye Jarse Kumaş üreticileri, Türkiye Kaşmir Kumaş üreticileri, Türkiye Kaşe Kumaş üreticileri, Türkiye Rips Kumaş üreticileri,

Türkiye Ripstap Kumaş üreticileri, Türkiye Bez Ayağı Kumaş üreticileri, Türkiye Balıksırtı Kumaş üreticileri, Türkiye Jakarlı Kumaş üreticileri, Türkiye Poplin Kumaş üreticileri, Türkiye Kot Kumaş üreticileri.

Türkiye Panama Kumaş üreticileri, Türkiye Süprem Kumaş üreticileri, Türkiye Ribana Kumaş üreticileri, Türkiye Denye Kumaş üreticileri, Türkiye İnterlok Kumaş üreticileri, Türkiye Kaşkorse Kumaş üreticileri, Türkiye Turlu Viskon Kumaş üreticileri, Türkiye Etamin Kumaş üreticileri,

Kumaş parçası yerleri spot Kumaş parçası alanlar stok Kumaş parçası satın alanlar

Türkiye Ham Kumaş üreticileri, Türkiye Ham penye üreticileri, Türkiye Penye Kumaş üreticileri, Türkiye Üç iplik Kumaş üreticileri, Türkiye İki İplik Kumaş üreticileri, Türkiye Şardonlu Kumaş üreticileri, Türkiye Likralı Kumaş üreticileri, Türkiye Streç Kumaş üreticileri, Türkiye Selanik Kumaş üreticileri, Türkiye Havlu Kumaş üreticileri, Türkiye Pile Kumaş üreticileri, Türkiye File Kumaş üreticileri, Türkiye Astar üreticileri.

Türkiye Triko Kumaş üreticileri, Türkiye Etek Kumaşı üreticileri, Türkiye Gömlek Kumaşı üreticileri, Türkiye Mont Kumaşı üreticileri, Türkiye Kaban Kumaşı üreticileri, Türkiye Çamaşır Kumaşı üreticileri, Türkiye Çamaşırlık Kumaş üreticileri, Türkiye Bluz Kumaşı üreticileri, Türkiye Şort Kumaşı üreticileri, Türkiye Pantolon Kumaşı üreticileri.

Türkiye Pardesü Kumaşı üreticileri, Türkiye Atlet Kumaşı üreticileri, Türkiye Takım Elbise Kumaşı üreticileri, Türkiye Yelek Kumaşı üreticileri, Türkiye Çadır Kumaşı üreticileri, Türkiye Döşemelik Kumaş üreticileri, Türkiye Ayakkabı Kumaşı üreticileri, Türkiye Polyester Astar üreticileri, Türkiye Jarse Astar üreticileri, Türkiye Denye Astar üreticileri.

Türkiye Nevresimlik Kumaş üreticileri, Türkiye Parça Kumaş üreticileri,Türkiye Pamuk Kumaş üreticileri, Türkiye İpek Kumaş üreticileri, Türkiye Denim Kumaş üreticileri, Türkiye Pazen Kumaş üreticileri, Türkiye Keten Kumaş üreticileri.

. Krep Kumaş satın alan Saten Kumaş alanlar Kanvas Kumaş satın alanlar. Viskon Kumaş satın alanlar Şifon Kumaş satın alanlar Buzi Kumaş alanlar Gabardin Kumaş satın alanl

 Türkiye Kadife Kumaş üreticileri, Türkiye Yün Kumaş üreticileri,  Türkiye Sentetik Kumaş üreticileri,Türkiye Naylon Kumaş üreticileri, Türkiye Polyester Kumaş üreticileri, Türkiye Asetat Kumaş üreticileri, Türkiye Akrilik Kumaş üreticileri, Türkiye Polar Kumaş üreticileri, Türkiye Krep Kumaş üreticileri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın