Mop Kumaşı Parça Mop Bezi Mop Bez Üreticisi

mikrofiber mop bezi satan, mikrofiber mop kumaşı,havlu mop bezi,havlu mop kumaşı,ucuz mop bezi,parça mop bezi,mop bezi satan yerler,mop kumaşı satanlar,mop bezi üreticileri,mop kumaşı imalatcıları,mop bez üreticisi,
mikrofiber mop bezi satan, mikrofiber mop kumaşı,havlu mop bezi,havlu mop kumaşı,ucuz mop bezi,parça mop bezi,mop bezi satan yerler,mop kumaşı satanlar,mop bezi üreticileri,mop kumaşı imalatcıları,mop bez üreticisi,

Kumaş satın alanlar penye kumaş alımı yapan yer süprem kumaş alımı yapan firmalar ham kumaş alımı yapanlar paspas başlıkları söz konusu olduğunda, alıcılar iki seçenekle karşı karşıyadır: pamuklu ip veya mikrofiber. Her iki ürün de kendi avantajları ve dezavantajları ile birlikte gelir. Doğru malzemeyi seçmek göreve bağlıdır, ancak “genel olarak mikrofiber kirleri yakalama ve çıkarma konusunda daha iyi bir iş çıkarır”.

MOP BEZ ÜRETİCİLERİ

Parça kumaş satın alan sentetik malzeme bunu tasarım gereği yapar. Polyester ve poliamidden yapılan lifler, insan saçından çok daha ince olana kadar bölünür ve tekrar bölünür. Bu karışık malzeme, yüzey alanını artırarak liflerin sıvı içinde ağırlıklarının sekiz katına kadar emmesini sağlar. Malzeme ayrıca bir yüzey boyunca hareket ettirildiğinde statik bir elektrik yükü oluşturur. Bu yüklü lifler bir mıknatıs gibi hareket ederek toz ve kiri etrafa yaymak yerine toplar ve tutar.

MOP BEZİ ÜRETİCİSİ

Malzeme ayrıca kimyasal kullanımı azaltabilir. “Mikrofiberin herhangi bir kimyasal eklenmeden toprağın yaklaşık yüzde 95’ini topladığını gösteren Çevre Koruma Ajansı çalışmaları var” diyor. Bu, mikrofiber bezlerin ve bezlerin zamandan ve paradan tasarruf sağlayabileceği ve temizlik kimyasallarıyla ilgili risklerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olabileceği anlamına gelir.

UCUZ MOP BEZİ

Mikrofiber de uzun süre dayanır alet “sadece 15 ila 30 yıkama yapabilen pamuklu bir paspasla karşılaştırıldığında 200 ila 500 kez arasında yıkanabilir” diyor. Ancak birkaç uyarı var. Liflerin erimesini önlemek için mikrofiber düşük sıcaklıklarda kurutulmalıdır ve yumuşatıcılar aleti bozar. Temizlik ekipleri ayrıca mikrofiber ürünlerle ağartıcı veya diğer asidik kimyasalları kullanmaktan kaçınmalıdır.

Mikrofiber bez üreticileri çorlu, Mikrofiber bez üreticileri İstanbul, Mikrofiber bez üreticileri denizli, Mikrofiber bez üreticileri İzmir, Mikrofiber bez üreticileriçerkezköy, Mikrofiber bez üreticileri Ankara, Mikrofiber bez üreticileri bursa,

Malzeme o kadar uzun ömürlüdür ki tüm yıkamaları takip etmek zor olabilir. İşçiler, paspas veya bez artık parçacıkları tutmadığında, kenarlar yıpranmaya başladığında veya alet artık eskisi kadar iyi çalışmadığında mikrofiberlerinin değiştirilmesi gerektiğini bilecekler.

PARÇA MOP BEZİ SATAN YERLER

Mikrofiberin değiştirilmesi gerekip gerekmediğini belirlemek biraz dikkatli gözlem gerektirebilir. Bu arada, bir pamuklu paspasın kullanışlılığının sonuna gelip gelmediğini anlamak, neredeyse o kadar incelikli değildir. İpler kullanım sırasında yıpranmış görünüyorsa veya kopuyorsa, değiştirme zamanı gelmiştir. Son kullanıcılara burunlarını da kullanmayı öğretin. Yıkandıktan sonra bile kötü kokan bir paspas çöp sahasına hazırdır.

Temizlik bezleri,toptan temizlik bezi, temizlik bezi satanlar,toptan temizlik bezi,ucuz temizlik bezi,mikrofiber temizlik bezi, temizlik bezi mikrofiber,

Mikrofiberin tüm faydalarına rağmen, eski güzel pamuklu paspas için hala bir yer var. Uçları kesik veya ilmekli ve bantlı liflerle mevcut olan bir pamuk veya başka bir doğal lifli paspas, “bir bakkaldan düşen bir şişe soda gibi” büyük bir döküntüyü toplamak için sağlam bir seçimdir. Ayrıca zeminleri sıyırmak için önerilen araçlardır.

MOP KUMAŞ SATANLAR

Ancak, pamuk veya diğer doğal tekstiller, amonyum klorür içeren dezenfektanlarla birlikte kullanılmamalıdır. “Zamanla kuatlar malzemeye bağlanır ve yüzeye çıkmazlar,” diye açıklıyor. Bu, paspasın işe yeterli patojen öldürücü dörtlü sağlamadığı anlamına gelir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın