Merter Astar Firmaları Bursa Astar Firmaları

Bursa astar fabrikası,190 Tel Astar,Viskon Astar,Palto Astarı,Tafetta Astar,Polyester Saten Astar,İstanbul astar fabrikası,Çerkezköy astar fabrikası,zeytinburnu astar fabrikası,astarlık file kumaş fabrikası,190 tel astar satanlar,170 tel astar satanlar,
Bursa astar fabrikası,190 Tel Astar,Viskon Astar,Palto Astarı,Tafetta Astar,Polyester Saten Astar,İstanbul astar fabrikası,Çerkezköy astar fabrikası,zeytinburnu astar fabrikası,astarlık file kumaş fabrikası,190 tel astar satanlar,170 tel astar satanlar,

KUMAŞ ALANLAR. ASTAR KUMAŞ ÜRETİCİLERİ. 190 TEL ASTAR FARİKASI. 170 TEL POLYESTER FABRİKASI. MERTER ASTAR FARİKASI. BURSA ASTAR FABRİKASI. ASTARLIK FİLE KUMAŞ SATANLAR. GİYSİLİK ASTAR SATANLAR. ŞİFON ASTARI SATANLAR. UCUZ POLYESTER ASTAR.

Kumaş alan bildiğimiz gibi, moda yüzyıl boyunca bir yolculuğuna çıktı. Dimi ve dokuma kumaşlarda şeytanın üç ana kumaş örgüsünden biri olduğunu biliyor musunuz? Saten doku, mükemmel bir akışa sahip pürüzsüz, parlak ve çok yönlü bir kumaşı temsil eder. Sadece kadifemsi bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda parlak ve ipeksi özellikleri onu benzersiz kılar. Bu nedenle, bu harika saten astar kumaşını satın almak istiyorsanız türünü ve kullanımlarını bildiğinizden emin olun.

POLYESTER ASTAR FABRİKASI

Saten kumaş alan lüks elbiselerde yaygın olarak bulunan esnek, parlak bir kumaştan daha fazlasıdır. Saten dokumalar çeşitli tekstillerden yapılabilir ve sadece gelinlik ve elbiselerden daha fazlası için kullanılır. Saten, tekstilden ziyade dokumayı ifade eder ve çoğu saten malzeme, akşam çantalarından döşemeye kadar her şeyde görülebilen ipeksi, parlak bir parlaklığa sahiptir.

SATEN ASTAR KUMAŞIN ÖZELLİKLERİNİ BİLİN

Saten’i günlük dokuma malzemeleriyle karşılaştırdığınızda, saten astar kumaşı çok yönlüdür. Saten, parlak parlaklığı ve güzel dökümü nedeniyle de dikkat çekiyor. İşte makalenin önerdiği gibi Satin’in bazı özellikleri. Saten Astar Kumaşın özelliklerinden bazıları şunlardır:

50 DENYE JARSE ASTAR SATILIR…

Polyester Astar nedir,Polyester Astar boya,Polyester Astar Kumaş,Polyester astar Kumaş nedir,Polyester astar özellikleri,Bursa astar fabrikası,Su geçirmez Astar,Polyester Astar Kumaş özellikleri,kilo ile astar kumaş,kilo astar fiyatları,kiloluk astar,kiloyla astar kumaş,astarlık polar kumaş,saten astar,jarse astar,interlok astar,astar parçası alanlar.

Muhteşem Drape: Saten dokumalar, kumaşın içindeki lifler ve esnekliği sayesinde pürüzsüz ve hoş bir akış oluşturarak gece kıyafetleri ve vitrinler için mükemmeldir.

Dayanıklı: Saten, sıkı bir dokumada birlikte dokunmuş uzun ipliklerden oluşur. Sonuç olarak, nihai malzeme birçok düz dokuma kumaştan çok daha dayanıklıdır.

190 TEL POLYESTER ASTAR KUMAŞ SATILIR.

Kırışmaya Dayanıklı: Saten lekelidir, yani diğer tekstiller kadar kolay veya çabuk kırışmaz. Bununla birlikte, daha kalın satenleri seçerseniz, kırışma olasılıkları daha düşük olduğu için rahatlayabilirsiniz.

FARKLI SATEN ASTAR ÖRGÜLERİ NELERDİR?

Saten sürekli elyaftan dokunur ve kullanılan elyaf değil ipliğin uzunluğu Saten’i tanımlar. Bir ipekböceği kozasından alınan uzun, devam eden bir iplik olan ipek, başlangıçta Saten yapmak için kullanıldı. Her ikisi de uzun filamentler halinde oluşturulabilen polyester ve suni ipek, modern Saten de yapabilir. Saten örgüler çeşitli desenlerde gelir:

Dört kuşaklı saten dokumalar:  Atkı ipliği iki çözgü ipliği üzerinde ve ardından 4/1 saten dokumadan birinin altında hareket eder. Çözgü ve atkı ipliklerinin 1/1 oranında kesiştiği bir dokuma, daha az elastik ve daha az esneme özelliğine sahiptir.

170 TEL POLYESTER ASTAR KUMAŞ SATILIR…

Beş koşum saten örgüsü: Bu neredeyse dört örgü koşum takımına benzer. Tek fark, atkı ipliğinin dört sarılı satırın üzerine ve bir satırın altına alınmasıdır. Atkı ipliği hariç, dört çözgü ipliğinin üzerinden ve ardından bir çözgü ipliğinin altından geçer.

Sekiz koşumlu saten dokuma: En çok yönlü saten türlerinden biri olarak kabul edilir. Sekiz koşum takımı adı, ipliğin yedi çözgü ipliğinin üzerinde ve ardından birinin altından geçmesinden kaynaklanmaktadır.

EN UYGUN ASTAR KUMAŞLARI NASIL SEÇİLİR?

Saten Astar: Çeşitli stil ve tasarımlarda gelen en popüler astarlardan biridir. Gelinlik kumaşı veya herhangi bir pencere işlemi arıyorsanız, bu Astar kumaşı mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, dış giyim için harika olabilecek iyi bir ağırlığa sahiptir.

İpek Astar: Bu, harika bir seçim olarak kabul edilen bir başka popüler kumaştır. Elbiseler, önlükler, perdeler, minderler, örtüler ve daha pek çok şey yapmak için kullanılırlar. Bununla birlikte, kumaşı lüks bir görünüm için arıyorsanız, ipek size her zaman çekici bir kişilik verir. Ayrıca, bir tasarımcı dokunuşu katacak.

70 DENYE JARSE ASTAR SATILIR…

Rayon Astar: Elbiseler, etekler veya özel dikim pantolonlar için mükemmel seçeneklerden biri olarak kabul edilir. Pazara giderseniz, çok çeşitli renkler bulacaksınız ve aynı zamanda nefes alabilir.

Pamuklu astar: Gerçek şu ki, pamuk her birey için bir seçimdir. Bunun nedeni, kullanıcıya rahatlık sunmasıdır ve yaz aylarında onu daha güvenli bulacaksınız. Pamuklu giysiler giyilebilir oldukları ve sizi yapışkanlıktan korudukları için harika bir seçimdir.

Son Bir Notta!

Astar kumaşlardan bahsedecek olursak, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler var. Bu blogda, çeşitli astar türlerini ve en sevdiğiniz kumaşı nasıl seçebileceğinizi tartıştık. Ancak saten astar kumaştan bahsetmişken, daha önce de belirtildiği gibi, üretilen en lüks kumaşlardan biridir ve bunun nedeni filament ipliklerden ve düşük bükümlerden yapılmış olmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın