Kumaşçı

Kumaş satın alanlar. Pamuk Kumaşçı İpek Kumaşçı Denim Kumaşçı Pazen Kumaşçı Keten Kumaşçı Ham Kumaşçı Ham Kumaşçı Sentetik Kumaşçı Naylon Kumaşçı Polyester Kumaşçı Asetat Kumaşçı Akrilik Kumaşçılar. Parti kumaş alanlar. Polar Kumaşçı Krep Kumaşçı Saten Kumaşçı Kanvas Kumaşçı Viskon Kumaşçı Şifon Kumaşçı Buzi KumaşçıGabardin Kumaşçı Süet Kumaşçı Jarse Kumaşçı Kaşmir Kumaşçı Kaşe Kumaşçı Rips Kumaşçı Ripstap Kumaşçı Bez Ayağı Kumaşçı Nevresimlik Kumaşçı Parça Kumaşçı Balıksırtı Kumaşçı. Jakarlı Kumaşçılar. Poplin Kumaşçı Kot Kumaşçı Panama Kumaşçı Süprem Kumaşçı Ribana Kumaşçı Denye Kumaşçı İnterlok Kumaşçı Kaşkorse Kumaşçı Turlu Viskon Kumaşçı Etamin Kumaşçı Kumaş alanlar Kumaşçı penye satın alan Kumaşçı Penye Kumaş alan Kumaşçı Üç iplik Kumaş alan Kumaşçı İki İplik Kumaşçı Şardonlu Kumaşçı Likralı Kumaşçı Streç Kumaşçı Selanik Kumaşçı Havlu Kumaşçı Pile Kumaşçı. File Kumaşçıları Astar Kumaşçı Triko Kumaşçı Etek Kumaşçı Gömlek Kumaşçı Mont Kumaşçı Kaban Kumaşçı Çamaşır Kumaşçı Çamaşırlık Kumaşçı Bluz Kumaşçı Şort Kumaşçı Pantolon Kumaşçı Pardesü Kumaşçı Atlet Kumaşçı Takım Kumaşçı Yelek Kumaşçı Çadır Kumaşçı Döşemelik Kumaşçı Ayakkabı Kumaşçı Polyester Kumaşçı Jarse Astar Kumaşçı Denye Astar Kumaşçı Mikro Kumaş Kumaşçı Paraşüt Kumaşçı Poliviskon Kumaşçı.

Kumaş satın alanlar. Pamuk Kumaşçı İpek Kumaşçı Denim Kumaşçı Pazen Kumaşçı Keten Kumaşçı Ham Kumaşçı Ham Kumaşçı Sentetik Kumaşçı Naylon Kumaşçı Polyester Kumaşçı Asetat Kumaşçı Akrilik Kumaşçılar.

Parti kumaş alanlar. Polar Kumaşçı Krep Kumaşçı Saten Kumaşçı Kanvas Kumaşçı Viskon Kumaşçı Şifon Kumaşçı Buzi Kumaşçı<Gabardin Kumaşçı Süet Kumaşçı Jarse Kumaşçı Kaşmir Kumaşçı Kaşe Kumaşçı Rips Kumaşçı Ripstap Kumaşçı Bez Ayağı Kumaşçı Nevresimlik Kumaşçı Parça Kumaşçı Balıksırtı Kumaşçı.

. Toptan Parça şifon kumaş satın alan yerler üretim fazlası Parça şifon kumaş alanlar ihraç fazlası Parça şifon kumaş satın alan

Jakarlı Kumaşçılar.

Poplin Kumaşçı Kot Kumaşçı Panama Kumaşçı Süprem Kumaşçı Ribana Kumaşçı Denye Kumaşçı İnterlok Kumaşçı  Kaşkorse Kumaşçı Turlu Viskon Kumaşçı Etamin Kumaşçı Kumaş alanlar Kumaşçı penye satın alan Kumaşçı Penye Kumaş alan Kumaşçı Üç iplik Kumaş alan Kumaşçı İki İplik Kumaşçı Şardonlu Kumaşçı  Likralı Kumaşçı  Streç Kumaşçı Selanik Kumaşçı Havlu Kumaşçı Pile Kumaşçı.

File Kumaşçıları

Astar Kumaşçı Triko Kumaşçı Etek Kumaşçı Gömlek Kumaşçı Mont Kumaşçı Kaban Kumaşçı Çamaşır Kumaşçı  Çamaşırlık Kumaşçı  Bluz Kumaşçı Şort Kumaşçı Pantolon Kumaşçı Pardesü Kumaşçı Atlet Kumaşçı Takım Kumaşçı Yelek Kumaşçı  Çadır Kumaşçı Döşemelik Kumaşçı Ayakkabı Kumaşçı Polyester Kumaşçı Jarse Astar Kumaşçı Denye Astar Kumaşçı Mikro Kumaş Kumaşçı Paraşüt Kumaşçı Poliviskon Kumaşçı.

Kumaş dikmek için en önemli adım giysiler için kumaş seçmektir. Yanlış seçim çok başarısız bir proje anlamına gelebilir! Neyse ki, genellikle herhangi bir desen için birkaç “doğru” kumaş seçeneği vardır, bu nedenle bir kumaş ve deseni eşleştirmek çok zor değildir .

GİYİM İÇIN KUMAŞ ALIN!

Seveceğiniz Kumaş Alın, Hızlı!

Bir sonraki projeniz için ihtiyaç duyduğunuz kumaşı doğru fiyata bulun.

KIYAFET IÇIN KUMAŞ SEÇIMI

Bir dikiş projesi başlatırken, iki yerden birinde başlayacaksınız: ya bir desene aşık olursunuz ve kumaşa ihtiyaç duyarsınız ya da bir dikiş kumaşına aşık olursunuz ve ihtiyaç duyarsınız Onunla birlikte gitmek için uygun bir model bulmak için.

BIR DESEN VAR MI?

Desenler, desenin hangi tür kumaşlar için tasarlandığını size söyleyecektir. Tutuklanacak hiçbir dikiş polisi olmasa da, önerilen kumaşlardan saparsanız, baş dikistler özellikle listeye yapışmak isteyecektir. Listelenen kumaşların desen tasarımını tamamlayan özellikleri (ağırlık, gerdirme ve örtme açısından) olacaktır.

KONFEKSIYON DIKIŞINDE YAYGIN OLARAK KULLANILAN 10 ÇEŞIT KUMAŞ:

Kumaş alan. Toptan İnterlok kumaş satın alan yerler üretim fazlası İnterlok kumaş alanlar ihraç fazlası İnterlok kumaş satın alan imalattan artan İnterlok kumaş satın alanlar fazla gelmiş İnterlok kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış İnterlok kumaş alanlar topbaşı İnterlok kumaş alanlar metraj İnterlok satın alanlar metre üstü Krep kumaş alanlar Toptan İnterlok kumaş alanlar.

Rayon pürüzsüz, hafif bir kumaştır. İyi perdeler ve pamuklu vual ve pamuklu çim gibi diğer hafif kumaşlardan biraz daha ağırdır.

Denim: Denim çok az örtü veya esneyen ağır kumaştır.

Çift gazlı bez: Çift gazlı boya, eşsiz bir kumaştır ve kelimenin tam anlamıyla birbirine dokunan iki katlı gazlı bezdir. Kumaşın çift katmanı, iyi kaliteleri (son derece hafif ve nefes alabilen) koruyarak gazlı bezden dikiş dikme sorununu ortadan kaldırır.

Örme: Örme kumaş kategorisinde, hafiften orta ağırlığa değişen çeşitli örgü türleri vardır. Örme kumaş, geniş bir yelpazeye sahip olması gereken herhangi bir giysi için geçerlidir. Desenler dokuma kumaş veya örme kumaş için tasarlanmıştır ve örme kumaş için boyutlandırılmış desenler genellikle kumaşta gereken gerginliği belirtir.

İpek: İpek, perdeli hafif, narin bir kumaştır. Biraz pırıl pırıl bir görünüşü var. İpek kaygan olabilir ve birlikte çalışmak daha zor olabilir. Aynı zamanda harika bir astar kumaş da yapar.

Saten: Saten, saten türüne bağlı olarak hafiften ağırya değişebilir. İpek gibi, parlak bir görüntüsü var.

Keten: Keten, az esnekliğe (dolayısıyla kırışıklıklara sahip) sahip orta ağırlıkta bir kumaştır. Ancak ısı iyi yönetiyor, bu yüzden sıcak hava için popüler bir seçimdir.

Yün: 40 farklı ırk ırkından gelen 200’den fazla yün türü vardır, bu nedenle ağırlık yün türüne göre değişir. Yün son derece sert ve çok yönlüdür. Ayrıca soğuk hava giysileri için çok sıcak ve iyi bir seçimdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın