Kumaş Alıcıları

Kumaş Alıcıları.

Kumaş Alıcıları. Sıkıştırma Danışma bölümünde, pamuklu alerjilere sahip kişilerden veya eğitim sırasında terli ayak ve Kumaş Alıcıları. kabarcıklardan endişe duyan insanlardan sesli arama yapılır. Her bir kumaş için ideal kullanımlar ve bunları sıkıştırma çoraplarına nasıl ekleyeceğimiz konusunda kapsamlı araştırma yaptık.

Kumaş Alanlar. Kumaşçı. Ayaklarınız vücudunuzun tüm ağırlığını desteklediğinden ve çeyrek milyon ter bezi içerdiğinden, sıcaklıklarının düzenlenmesi ve kuru tutulması önemlidir. Çorap hazırlarken nem yönetimi için iki temel yaklaşım vardır. Birincisi, sıcaklıkları aşırı dereceden izole etmek ve böylece terlemeyi azaltmaktır. İkincisi, nemi ayağından uzaklaştırmanın yöntemlerini tasarlamaktır. Malzemeleri birleştirerek üreticiler her ikisini de yapmaya çalışıyorlar.

Kumaş Alıcıları.  Bambu – tamamen doğal, çevre dostu bir materyaldir. Son derece yumuşak ve nefes alabilir ve aynı zamanda kokuları püskürtür ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bambu çoraplarının en büyük avantajlarından biri diyabetli insanlar için güvenli bir alternatif olmasıdır. Bambu termo düzenleyici niteliklere sahiptir, ayakları kışın sıcak tutmak ve sıcak mevsimde serinlemek için yardımcı olur.

Kumaş Alanlar. Kumaşçı. Pamuk – çok tanıdık bir kumaş. Pamuk bitkisinin tohum kabuğundan% 100 doğal lif. Pamuk, Kumaş Alıcıları. yumuşak, pürüzsüz bir hisse sahipken, tekrarlanan yıkamalardan sonra bile şeklini koruyan güçlü bir kumaştır. Ayrıca nefes alabilir ve biyolojik olarak parçalanabilir. Pamuk küçülür veya kırışıklık çekmesi daha az olasıdır ve rengi iyi tutar. Aşınmaya ve iyi yıpranmaya dayanır. Kendi ağırlığının birkaç katı suda kalır ve kuru olduğunda ıslak olduğunda daha güçlüdür.

Kumaş Alıcıları.  Bununla birlikte, pamuklu ıslanır ve cildinize nem tutarak ıslak kalır. Ayaklarınız sıcak olabilir ve aşırı aktivitede ihale edilebilir, bu nedenle atletik amaçlar için cildin nem içeriği ile sürtünme arttıkça% 100 pamuklu çoraptan uzak durmak istersiniz.

Kumaş Alanlar. Kumaşçı.  Mikrofiber – genellikle vücudun nemden kurtulma yeteneği nedeniyle atletik kıyafetler için kullanılır. Örneğin ayaklarınızı pamuktan daha kuru tutmanız daha iyi ve egzersiz sırasında kabarcık oluşumunu önlemeye yardımcı olacaktır. Doğada dayanıklıdır ve üreticilerin daha ince çoraplar oluşturmasına izin verir ve bu ayakkabılarınız içinde en az yer kaplar. Tıp ve spor endüstrisinde yaygın olarak kullanılan sentetik bir elyaftır. Aynı zamanda çok leke karşı dayanıklı bir kumaş olup, muhafaza edilmesini kolaylaştırır ve zaman içindeki görünümünü kalitesini korur. Çorapta, çok yumuşak ürünler yapmak için kullanılır.

. Polyamid kumaş – genellikle için en çekici elyaf olarak herkes tarafından kararlaştırılmıştır. Naylon örneğin poliamid bir ipliktir. Ürünün denyesine bağlı olarak en iyi görüntüyü korurken, sırf, yarı şeffaf ve opak ürünler arasında seçim yapabilirsiniz. Bu ince kumaşlar hasar gördüğünde genellikle bir problem olan merdiven oluşumuna direnmek için tamamlanabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın