Kumaş Alan

parti kumaş alan kumaş satın alanlar kot kumaş alan şifon kumaş alan saten kumaş alan viskon kumaş alanlar ucuz kumaş spot kumaş
parti kumaş alan kumaş satın alanlar kot kumaş alan şifon kumaş alan saten kumaş alan viskon kumaş alanlar ucuz kumaş spot kumaş

Kumaş alanlar giyim için kumaş türlerini bilmek ve bu konuda bir şeyler bilmek, moda kıyafetlerimizi seçerken ve satın alırken elimizdeki farklı malzeme türlerini ayırt etmek söz konusu olduğunda faydalı olabilir.

Bitirmeler, bir elyaf ya da diğeri arasında, bir kumaş ya da diğeri arasında asla aynı olmayacaktır. Bu nedenle, kumaş bir kez tanımlandıktan sonra ideal olan, kumaşı aynı türden, ancak kaliteli olduğundan emin olduğumuz bir numuneyle karşılaştırabilmek olacaktır. Genel olarak, aldığımız giysilerin çoğu zaten yapılmış olduğundan, bu bizim elimizde değil. Bu da bize sunulanın kaliteli mi yoksa sadece bir taklit mi olduğunu belirlememizi sağlar.

şifon kumaş kim alır şifon kumaş kimler alıyor şifon kumaş nereye satılır şifon alan kişiler şifon parçası alan parça şifon alanlar kumaş kim alır
şifon kumaş kim alır şifon kumaş kimler alıyor şifon kumaş nereye satılır şifon alan kişiler şifon parçası alan parça şifon alanlar kumaş kim alır

PARTİ KUMAŞ ALANLAR

Aşağıda, ‘asetat’ için A’dan ve ‘muslin’ için M’ye kadar alfabetik sırayla, giysi yapımında kullanılan farklı kumaş türlerinin ilk listesini bulacaksınız..

Kumaşın adı ve özellikleri:

Angora

Angora tavşanından elde edilen ince yapağı, hafif ama sıcak tutan angora yünü, çoğunlukla kazak, atkı, çorap, eldiven ve şapka gibi örgü örme giysilerde kullanılır ve orta düzeyde tüy dökme etkisi yaratır.

Süet

Taklit süet kumaş giysiler için pahalı olduğu kadar sofistike bir kumaş. Çok daha ucuzdur ve yıpranmaz veya kırışmaz. Mont, ceket, etek, pantolon, çanta, kemer, şapka ve ayakkabı yapımında kullanılır.

Patiska

Atlas kumaş satın alanlar,saten kumaş satın alanlar,yorganlık kumaş satın alanlar,güneşlik kumaş satın alanlar,saten kumaş satın alanlar,kaşmir kumaş satın alanlar,lastikotin kumaş satın alanlar,tartan kumaş satın alanlar,gabardin kumaş satın alanlar,bleyzer kumaş satın alanlar,kaşe kumaş satın alanlar,şayak kumaş satın alanlar,diril kumaş satın alanlar,bluejeans kumaş satın alanlar,alpaka kumaş satın alanlar,tafta kumaş satın alanlar,organze kumaş satın alanlar,tergal kumaş satın alanlar,cuha kumaş satın alanlar,pazen kumaş satın alanlar,branda bezi kumaş satın alanlar,poplin kumaş satın alanlar,basma kumaş satın alanlar,tülbent kumaş satın alanlar,kaputbezi kumaş satın alanlar,mermerşahi kumaş satın alanlar,patiska kumaş satın alanlar,
Atlas kumaş satın alanlar,saten kumaş satın alanlar,yorganlık kumaş satın alanlar,güneşlik kumaş satın alanlar,saten kumaş.

Genellikle pamuktan veya pamuk-polyester karışımından yapılmış olmasına rağmen, pamuktan, polyesterden, ketenden, ipekten veya yukarıdakilerin bir karışımından dokunabilir. Yumuşak narin ve hafif, iyi bir düşüşe sahip. Çeşitli çalışma türleri ile iç çamaşırı, gömlek, eşarp ve çocuk giyimi yapmak için kullanılabilir.

Kaşmir kumaş kimler alır?

Hakiki kaşmir (veya kaşmir), kuzeydoğu Çin’den Moğolistan’a kadar çevreleyen kuru yaylalardaki keçilerden elde edilendir. Bu kumaşın kalitesini değerlendirirken, temel unsurlar inceliği, uzunluğu ve rengidir, ne kadar beyaz olursa o kadar çok takdir edilir. Yumuşak, ipeksi, çok hafif ve dayanıklı, bayan kazakları ve elbiseleri yapmak için idealdir.

Şifon kumaş satın alanlar

Veya tül (peçe veya ipek şifon) . Genellikle sekizgenler halinde bir ağ oluşturan ipek, pamuk veya iplikten ince ve şeffaf kumaş. Hafif ve yarı şeffaf, gün batımında bayan bluz ve atkılarında veya dar şallarda giymek için idealdir.

Krep Kumaş Alan yerler

İnce ve hafif yün, ipek veya pamuklu kumaş. Kaba ve pürüzlü görünümde kalınlığa göre her türlü bayan elbiselerinde, takım elbise ve kaban yapımında kullanılır.

Kot kumaş satın alan

Slim fit Ne Demek,Skinny ve slim fit Ne Demek,Slim fit kullananlar yorumlar,Slim fit gömlek Ne Demek,Slim fit zayıflama Yorumları,Slim fit fiyat,Slim fit zayıflama,Slim ve slim fit farkı,Dar Kesim Gömlek Erkek,Dar kesim gömlek Kadın,modern slim fit gömlek,Slim Fit Gömlek Erkek, dar pantolon erkek,Dar paça Pantolon Erkek,Dar Paça Kısa pantolon Erkek,Dar Paça Pantolon Erkek Siyah,Dar Kesim Kot Pantolon Erkek,Dar Paça Erkek,Yarım pantolon erkek,Şort pantolon erkek,

Kot veya ipliğe benzer güçlü, sıkı pamuklu kumaş. Gabardine göre daha yakın ve düz takviye hatları ile üniformalarda, iş elbiselerinde ve spor giyimde kullanılır. Mavi kot genellikle kot yapmak için indigo boya ile renklendirilir.

Dantel Kumaş alanlar

Kumaş alan inceliği ve dayanıklılığı nedeniyle ipek ve keten ipliklerle geleneksel olarak elde yapılan ve pamuk veya muadili sadece daha yaygın danteller için kullanılan süs ve şeffaf kumaş. Ayrıca makine tarafından yapılmışlarını da bulabiliriz.

Bursa kilo ile kumaş satışı,bursa kilo işi kumaş nereden alınır,bursa kilo ile kot,bursa kilo işi kot,bursa kilo işi kumaş,bursa kilo ile kot kumaş,bursa kiloyla penye,bursa kiloyla parça kumaş, Penye kumaş kilo fiyatları Bursa, Parça kumaş satanlar bursa,
Bursa kilo ile kumaş satışı,bursa kilo işi kumaş nereden alınır,bursa kilo ile kot,bursa kilo işi kot,bursa kilo işi kumaş,bursa kilo ile kot kumaş,bursa kiloyla penye,bursa kiloyla parça kumaş, Penye kumaş kilo fiyatları Bursa, Parça kumaş satanlar bursa,

Pek çok kez süs olarak kullanılır veya başka kumaşlara uygulanır, tesettürde modele güzellik katar, elbisenin tamamını kaplar veya kol veya dekoratif detaylar gibi bazı kısımlarına entegre edilir. Zarif ve sofistike kalırken yakayı gizleyen, iyi bilinen ‘illüzyon’ yakalar için idealdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın