Krep Kumaş Özellikleri.

KREP KUMAŞ
KREP KUMAŞ

Birçok kadın moda kumaşlar krep de belkemiği kumaş ana kumaş olarak kabul edilecektir. Bir hammadde olarak Krep ince

KREP KUMAŞ
KREP KUMAŞ

ipek kumaşlar ipek, güçlü bir büküm ipliği kullanarak, monofilin burgusunun içermeyen veya düşük büküm atkı iplikleri burmak. İki atkı, dokuma ve sol iki sağ bükülmüş iplikler dönüşümlü bükümlü iplikler, bir düz dokuma, çift krep olarak bilinen bu gibi kumaş haline dokunur.  Paketlenmiş arıtma krep kumaş yüzeyi, mikro-düzensizlikleri ve dalgalı şekilli krep ölçekler, parlak ve yumuşak, yumuşak, yıpranmış sürüş, bir kırışık önleyici işlevi Temizleme sonra. Ağırlıklı olarak gömlek ve bluz, elbise ve diğer giyim için kullandı. boyama ve baskı krep de omurga, hem de dokuma çiçek krep de omurga ek olarak, bir renk şerit kumaş, boşluk veya dağılım çiçek bir görünüm arz. Buna ek olarak, insanlar vb ipek krep de belkemiği ve dönüşümlü ve vardır.

Krep Kumaş Özellikleri. İpek krep de belkemiği kumaş göre Krep çift krep olarak da bilinir. Düz örgü. Çözgü monofilament bükümsüz veya düşük bükümlü tel. Güçlü bir büküm atkı ipliği, dokuma sol iki sağ ve iki bükümlü yönü ile, alternatif olarak, kumaş yüzeyi çok iyi krep. pürüzsüz ve parlak, sert ve elastik yumuşak doku,. Yaz giyim çeşitli yapmak.

KREP KUMAŞKrep de belkemiği kumaş biz de aslında, krep de belkemiği kumaş ve hayatımızı, duyduğumuz çok kumaş olmalıdır. Uygulamalar krep de belkemiği kumaş dekore kumaşlar özellikle kadın ve erkek gömlek daha yaygındır, krep de belkemiği olan yumuşak bir beze giysilerden, çok geniştir. Kumaş krep dokumanın özü ipek, ince bir krep ipek kumaşlar onun ana hammadde, çözgü bükümsüz veya düşük bükümlü tel filamanlar, mutlaka büküm atkı ipliğinin kullanılması, iki sola atkı dokuma iki sağ bükümlü iplikler ve bükümlü iplikler dönüşümlü dokuma kumaş krep içine dokunur. Krep örgü düz örgü, ve bu nedenle, bu tip bir kumaş olarak da bilinir.

  1. Su, ilk yeterince daraltmak, ve daha sonra giysiyi kesme gerekir.

Krep Kumaş Özellikleri. Durulama yıkandı, ya da kolayca çiçek tezgahları ve izleri atılmalıdır; kuvvetli bir şekilde, saç fırçası kullanmayın, 2. yıkama, düz sabun kullanarak önlemek için dikkat ve nötr deterjan uygulama hafif sıkıştırma su olmalıdır, kuruması için biz kötü haddeleme kırışıklıkları önlemek için ağır sıcak ütü kullanmamalısınız.

Krep de belkemiği kumaş özellikleri nelerdir?

Krep Kumaş Özellikleri. Krep kumaş yüzeyi eşit ince kırışıklıklar, pürüzsüz ve parlak bir yüzeye sahiptir. Yumuşak ve hafif kumaş dokusu, parlak renkli, yumuşak, esnek, rahat ve serin ve iyi hava geçirgenliği vardır. Georgette daha ağır ipek krep de belkemiği kumaş gövdesi, çekme, tipik olarak yaklaşık% 10 büyüktür. Zengin krep de belkemiği kumaş, şam krep de insanlar krep, krep de belkemiği diğer kategorileri iç içe örgü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın