Kot Kumaş Alanlar

Toptan Kot kumaş satış yerleri Kot kumaş metre fiyatı Kot kumaş satan yerler. Kot kumaş nerede satılır

Kumaş satın alanlar. Kot kumaş satın alan yerler Kot kumaş satın alan kişiler Kot kumaş alan firmalar Kot kumaş satan yerler Kot kumaş yerleri spot Kot kumaş alanlar stok Kot kumaş satın alanlar parça Kot kumaş satın alanlar Ham Kot kumaş satın alanlar tekleme Kot kumaş satın alanlar.

TOPTAN KOT KUMAŞ ALANLAR

Kumaş alan. Toptan Kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası Kot kumaş alanlar ihraç fazlası Kot kumaş satın alan imalattan artan Kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş Kot kumaş satın alan firmalar.

kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış kot kumaş alanlar top başı kot kumaş alanlar metraj kot kumaş satın alanlar metre üstü kot kumaş alanlar Toptan kot kumaş alanlar

Kesimden kalmış Kot kumaş alanlar top başı Kot kumaş alanlar metraj Kot kumaş satın alanlar metre üstü Kot kumaş alanlar Kot kumaş alanlar. Tekleme Ham Kot kumaş satın alan.

 Toptan Kot kumaş satış yerleri Kot kumaş metre fiyatı Kot kumaş satan yerler. Kot kumaş nerede satılır? Kot kumaş kilo fiyatı. Kot kumaş üreticisi. Metre ile Kot kumaş satın alanlar. Kot kumaş metre ile satın alanlar.

En iyi durumda, yüksek kaliteli kot pantolon ömür boyu dayanır. Peki kot pantolon alırken önemli olan nedir? Bu beş kriter, pantolonun denim malzemesi ve işçiliğiyle etkileyici olup olmadığını gösteriyor.

PARTİ KOT KUMAŞ ALANLAR

Uzun ömürlülük, iyi bir kot pantolonun en önemli özelliğidir. Bazı kot malzemeleri, özellikle işçilik açısından arzulanan çok şey bırakıyor: kalite farklılıkları çok büyük. Kumaşın kalınlığından düzgün dikişine kadar: Kaliteli kot pantolonların en önemli özelliklerinin neler olduğunu ve bunları nereden satın alabileceğinizi açıklıyoruz.

Yüksek kaliteli kot pantolonların beş özelliği:

Ağırlık: Kumaşın kalınlığına bağlı olarak yüksek kaliteli kot pantolonu nispeten hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Kaliteli denim genellikle daha sağlamdır. Endişelenmeyin: Kumaş ağır ve sert görünse bile bir süre sonra yıkama ve giymeyle daha yumuşak hale gelecektir.

Dikişler: Gevşek iplikler kötü işçiliğin göstergesidir. Ayrıca dikişin kot pantolonun tüm uzunluğu boyunca eşit olması gerekir. Düz veya zikzak olabilir, ancak eşit görünmelidir.

Kot parçası alanlar;parça kot satın alanlar;top başı kot alanlar;kesimden artan kot kumaş alanlar;üretim fazlası kot kumaş satın alanlar;ihraç fazlası kot satın alanlar;ihracat fazlası kot kumaş satın alanlar;ham kot kumaş alanlar;likralı kot alanlar;likralı kot kumaş satış yeri

Düğmeler ve fermuar: Ayrıntılara bakıldığında pek çok şey ortaya çıkar. Düğme ve perçinler yeterince iyi sıkılmalı ve ortaya doğru yerleştirilmelidir. Fermuar da çok önemli bir faktördür ve ideal olarak pürüzsüzdür.

SPOT KOT KUMAŞ ALANLAR

Fiyat: Elbette yüksek fiyat, otomatik olarak iyi kalite anlamına gelmez. Ancak çoğu durumda fiyat, kot pantolonun ne kadar kaliteli olduğunun ilk göstergesidir. Bu kriter özellikle tanınmış markalar için yol gösterici olabilir.

Streç: Streç kot pantolon satın alırsanız, Likra veya spandeks ilavesinin maksimum yüzde beş olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde pantolon birkaç hafta sonra yıpranır ve lifler gerildiğinde kopabilir.

1. Kot malzemesi

Yukarıda bahsedilen dokuma pamuklu kumaş kot pantolon için kullanılır. Klasik olarak %100 pamuktan veya kot pantolona daha fazla esneklik ve esneklik kazandırmak için bir miktar elastandan yapılmıştır. Bu makaleyi karmaşıklaştırmamak adına piyasada mevcut olan diğer malzeme karışımlarından bahsedilmeyecektir.

PARÇA KOT KUMAŞ ALANLAR

Kot pantolonun hammaddesi, doğal bir elyaf olan dokunmuş pamuklu kumaştır. Pamuk bir bitki lifidir ve temel yapı taşları selülozdan yapılmıştır. Sonraki prosedürü daha iyi anlamak için bu bilgiye ihtiyacımız var.

2. Boyama işleminin seçimi

Denimin hangi malzemeden yapıldığını bilmek neden bu kadar önemli? Dokuzdan fazla farklı boyama işlemi vardır. Dokuz işlemden hangisinin kullanılacağına ilişkin karar, elyaf malzemesine, renk spektrumuna, istenen yoğunluğa ve bütçeye bağlıdır.

Bu nedenle “tekstil boyama”dan genel olarak bahsetmek zordur çünkü dokuz boyama prosesi arasında prosesler ve kullanılan kimyasallar açısından ayrım yapmak gerekir.

TOPBAŞI KOT SATIN ALANLAR

spot denim parti denim parça denim spot denimseri sonu kot seri sonu denim seri sonu 7 ons kot seri sonu 11 on kot kumaş 12 ons seri sonu kumaş alanlar seri sonu kumaş alan yerler

İndigo, kot üretiminde klasik mavi denim boyası için kullanılıyor. İndigo, metnin ilerleyen kısımlarında daha ayrıntılı olarak açıklanacak olan fıçıda boyama kapsamına girer. Geleneksel olarak kot pantolonlarda görülen koyu mavi, çivit bitkisi kullanılarak elde ediliyor. Ancak geleneksel bitki bazlı süreç, bugün mavi denime olan talebimizi hiçbir zaman karşılayamadı. Bu nedenle indigo sentetik olarak üretilmektedir.

Özetle; klasik jean pantolonlar pamuklu kumaştan üretilir. Pamuğun bitkisel bir elyaf olması nedeniyle selülozik elyaflar için bir boyama işlemi kullanılmaktadır. Kot pantolonlar için indigo boyası ile vatka boyamadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın