Kot Kumaş Alan Şirketler Kot Nedir?

denim kumaş alan şirketler kot kumaş satın alan şirket kot kumaş alan şirketler ham kumaş alan şirketler
denim kumaş alan şirketler kot kumaş satın alan şirket kot kumaş alan şirketler ham kumaş alan şirketler

Kot parçası alanlar. Denim ve kot kelimesini herkesin bildiğine inanıyorum. Herkesin evinde mutlaka kot pantolon, kot ceket gibi birkaç parça eşya bulunur ama denim ile denim arasındaki farkı biliyor musunuz? Spot kot alanlar. Denim nedir? Hepsi görünüşte aynı görünüyor, ancak genellikle farklı yerlerde farklı adlara sahipler, bu da insanların kafasını karıştırıyor. Sonunda ikisi arasındaki fark nedir, görelim.

Kottan yapılan kıyafetleri ve pantolonları giymeyi herkes sever ama kotun ne olduğunu biliyor musunuz?

KOT KUMAŞ ALAN FİRMALAR

75 kilo gabardin kumaş alan. 250 metre gabardin kumaş alan yerler. 500 metre şifon kumaş alanlar.
75 kilo gabardin kumaş alan. 250 metre gabardin kumaş alan yerler. 500 metre şifon kumaş alanlar.

Aslında bu sorun zor değil. Kot kumaşı denimdir. Elbiselerden, üst düzey modadan farklı olarak, aşağıdan yukarıya popüler bir model olup, kumaşları ve stilleri özgür, cesur, pratik ve modaya uygun bir tarza sahiptir.

Denim kumaş (Denim kumaş satın alanlar) TÜRKİYE‘de denim kumaş olarak çevrilmiştir. O zamanlar denim kumaş çeşidi çok tekti ve renk sadece indigo boya ile doğrudan boyanmış tek renkti. Bu arada bu indigo mavisine tanen rengi deniyordu. . Zamanla denim denim ile eşanlamlı hale geldi ve denim artık indigo olmasa bile denim olarak adlandırılabilir.

Kot nedir

Denim kumaş (Denim kumaş) kalın ipliği boyalı, çözgüsü yüzlü dimi pamuklu kumaş türüdür. Çözgü ipliği koyu renkli, genellikle indigo, atkı ipliği açık renkli, genellikle açık gri veya beyazdır. Denim çözgü ipliği, tek adımlı boyama işlemiyle birlikte haşıllama ve boyamayı benimser.

kot alan firma kot üreten firmalar parça kumaş alan firmalar denim kumaş alan firmalar
kot alan firma kot üreten firmalar parça kumaş alan firmalar denim kumaş alan firmalar

İplik numaraları 80tex (7 İngiliz numarası), 58tex 36tex (16 İngiliz numarası) vb. 96tex (6 İngiliz sayısı). ), 58tex (10 lbs), 48tex (12 lbs), 3/1 dokuma kullanılarak ve ayrıca değişken dimi, düz veya krep dokuma kot kullanılarak, sıkı ve kalın dokulu, parlak renkli ve şeffaf doku.

Kot özellikleri

DENİM KUMAŞ ALAN FİRMALAR

Denimin özellikleri ham madde bileşimine, iplik özelliklerine, dokuma yapısına, dokuma yöntemine ve diğer faktörlere bağlıdır. Örneğin, yıkanmış kot yumuşak ve rahattır; taşla yıkanmış kumaş yüzeyi gri, eski moda ve hafif ile ciddi arası hasarlıdır; enzimle yıkama, kumaş yüzeyinin hafifçe solmasına ve uzun süreli yumuşak bir etki elde etmesine neden olabilir.

 Kum yıkama sonrası solma derecesi Taş değirmen ile eşleştirilirse, yıkama sonrası kumaş yüzeyinde yumuşak ve kremsi beyaz bir tüy tabakası oluşur ve yıkama sonrası kumaşı yumuşatmak için bir miktar yumuşatıcı ilave edilebilir. Giyme konforunu iyileştirmek. Kısacası denim, farklı işleme yöntemleriyle farklı görünüm ve his özelliklerine sahip olacaktır.

KOT KUMAŞ SATIN ALAN ŞİRKETLER

Kot rengi

Ham kot alanlar,ham kot satın alanlar,tekleme kot alan,karışık kot kumaş alanlar,karışık kumaş alan yerler,likralı kot kumaş alan,siyah kot kumaş alan,karışık parça kot kumaş alanlar,

Modern denimin pek çok farklı rengi var, artık tek bir indigo değil, şu anki popüler renkler ağırlıklı olarak kükürt siyahı kot ve kahve, zümrüt yeşili, gri, haki, kükürt mavisi kot pembe prenses kot vb. Ve boyama teknolojisindeki ilerleme nedeniyle, denim giderek daha çeşitli renklere ve parlaklığa sahiptir, bu nedenle, bunca yıldan sonra bile, denim pazar tarafından hala sevilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın