Keten Nedir? Keten Kumaş Alan Şirketler

keten kumaş alanlar keten kumaş satın alanlar keten kumaş alan şirketler keten kumaş alan firma
keten kumaş alanlar keten kumaş satın alanlar keten kumaş alan şirketler keten kumaş alan firma

Parti kumaş alanlar. Saf keten kumaşın görünümü, nem emme, terleme ve ısı dağılımı işlevi ile esas olarak pürüzlü ve tembeldir. Saf doğal malzeme aynı zamanda daha ekolojik ve çevre dostudur ve nispeten üst düzey bir gündelik moda malzemesidir. Kumaş alan firmalar. Keten kumaşların çoğu düşük numara ve düşük yoğunluklu temel yapıya sahiptir, çoğunlukla düz dokuma, basit, sade ve gösterişsizdir ve sade ve gösterişsizdir. Erkek gömlekleri lüks değil ama çok şık ve kadın giyim modayı ve zevki gösterir. Birçok kategori ve yenilik için geniş bir alan vardır.

  Saf keten kumaş tamamen keten özelliklerine sahiptir, elyaf kalındır ve kemiklidir ve ipliğin doğal düzensiz kalınlığı vardır, bu nedenle iplik çok ince ve düzgün değildir, aksine kalın detaylar çok açıktır. Olağanüstü özellikler, bu nedenle keten lifleri genellikle daha kalın, düşük numaralı iplikler halinde bükülür ve saf keten kumaşlar, bir doku olarak kabul edilebilecek iplik kalınlığındaki düzensiz değişiklikler nedeniyle benzersiz bir kenevir hissi sunacaktır.

parça keten kumaş alınır keten kumaş satın alınır 0536 336 43 43 kilo işi keten kiloyla keten kumaş satın alan

PARÇA KUMAŞ ALANLAR

Kimyasal lifler ve geri dönüştürülmüş lifler gibi doğal efektler elde etmek için şantuklu iplikler eğirme sırasında özel olarak yapılır, ancak her ikisi de olamaz. Keten saf doğal güzelliği ile karşılaştırılabilir.

Bu nedenle keten kumaşlar, doğa ile bütünleşmiş saf eğlence özellikleri gösterir ve yüksek kaliteye mahkumdur. Bu nedenle saf keten kumaşlar, orta ve üst düzey modanın gözdesi olmuştur. binlerce yıl.. Keten kumaş, dar anlamda saf keten kumaş olarak anlaşılabilir, ancak keten kumaşı tanımlamak için geniş bir kavram kullanır, yalnızca saf keten kullanmakla kalmaz, aynı zamanda keten çubuğu gibi keten stiline dayalı çeşitli diğer lifleri de geniş bir şekilde birleştirir. Keten Pamuklu, Tencel keten vb. keten kumaşlar olarak sınıflandırılabilir.

KUMAŞ ALAN FİRMALAR

2. Keten:

Keten, ter emme, iyi hava geçirgenliği ve insan vücuduna zarar vermeme gibi dikkat çekici özellikleri nedeniyle saf doğal bir liftir. Aynı koşullar altında ketenin hava geçirgenliği ve nem emme indeksi pamuk ve dut ipeğine göre çok daha yüksektir.

Ayrıca keten eşsiz bir lif yapısına sahiptir. İnsan vücudu terlediğinde gözenekler hızla teri ve ısıyı dışarı atarak cildin kuru ve serin kalmasını sağlar. Ketenin yüksek nem emme ve nem alma özellikleri, akarların yaşam alanını da engelleyebilir ve bakterilerin büyümesi üzerinde güçlü bir engelleyici etkiye sahip olabilir.

3.Polyester:

Yarım kalmış top kumaş satın alan,yarım toplar halinde ham kumaş alan,yarım toplar halinde turlu viskon alan,turlu viskon kumaş satın alan yerler,parça turlu viskon alan,

Polyester, mükemmel şekil verme performansına ve iyi boyutsal kararlılığa sahiptir ve kullanım sırasında tekrar tekrar yıkandıktan sonra uzun süre değişmeden kalabilir. İyi esneklik, esneklik yününkine yakındır. Yüksek mukavemet, aşınma direnci, ışık direnci ve korozyon direnci.

KETEN KUMAŞ ALAN ŞİRKETLER

Pantolon kumaşlarını seçmek için talimatlar

Keten pantolonlar, iyi nem emme ve hava geçirgenliğine sahiptir ve ayrıca korozyon önleyici ve antibakteriyel yönlerden mükemmeldir. Yeşil çevre koruma ve modanın önde gelen ürünleridir. Ancak keten ürünlerin “popülerliği” ile birlikte bazı sahte ve kalitesiz ürünler de tezgahlara konmuştur. Hatta keten içermeyen bazı giysiler de “saf keten” kisvesi altındadır.

Doğal keten sert bir dokuya sahiptir ve genellikle işlenmiş kumaşlar pürüzlüdür. Piyasada ucuz, yumuşak ve rahat dokunan bazı keten kumaşlar var. Bu sırada dikkatli olmalısınız. Kumaşın yüzeyini dikkatlice kontrol ederseniz, bir plastik film tabakası olduğunu göreceksiniz.

PARÇA KUMAŞ ALANLAR

Kumaşın yüzeyinde kayganlık hissi uyandıran bu kumaşlar çok kimyasal silikon yağı katılmış olabilir.

Görmek için kumaşın yüzeyine bir damla su koyabilirsiniz, su damlaları nilüferin nilüfer yapraklarına damlayan gibi olacaktır, ki bu nem emme, nefes alma ve terleme değildir. Gerçek keten enzimlerle işlenir ve bitmiş ürünün çekme oranı normal aralıktadır. Kimyasal silikon yağı eklenmez ve su damlaları hemen nüfuz eder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın