Feracelik Kumaşlar

Feracelik Kumaşlar
Feracelik Kumaşlar

Kumaş satın alanlar. Feracelik kumaş satın alan yerler Feracelik kumaş satın alan kişiler Feracelik kumaş alan firmalar Feracelik kumaş satan yerler Feracelik yerleri spot Feracelik kumaş alanlar stok Feracelik kumaş satın alanlar parça Feracelik kumaş satın alanlar Ham Feracelik kumaş satın alanlar tekleme Feracelik kumaş satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan Feracelik kumaş satın alan yerler üretim fazlası Feracelik kumaş alanlar ihraç fazlası Feracelik kumaş satın alan imalattan artan Feracelik kumaş satın alanlar fazla gelmiş Feracelik kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Feracelik kumaş alanlar top başı Feracelik kumaş alanlar metraj Feracelik kumaş satın alanlar metre üstü Feracelik kumaş alanlar Feracelik kumaş alanlar. Tekleme Ham Feracelik kumaş satın alan.

KUMAŞ SATIN ALANLAR

Toptan Spot kumaş satın alan yerler üretim fazlası Spot kumaş alanlar ihraç fazlası Spot kumaş satın alan imalattan artan Spot kumaş satın alanlar fazla gelmiş Spot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Spot kumaş alanlar

Kumaş Satın Alan. Stok Feracelik Kumaş alanlar Parça Feracelik Kumaş alan Parti Feracelik Kumaş satın alan. Spot Feracelik Kumaş Alan Ham Feracelik firmaları Feracelik toptancısı Feracelik üretimi yapan firmalar Feracelik kumaş imalatçısı. Kumaş alanlar. Toptan Feracelik kumaş satış yerleri Feracelik kumaş metre fiyatı Feracelik kumaş satan yerler. Feracelik kumaş nerede satılır? Vkumaş kilo fiyatı. Feracelik kumaş üreticisi. Metre ile Feracelik kumaş satın alanlar. Feracelik kumaş metre ile satın alanlar.

Krep”, kumaşa kırışık veya çakıllı bir doku veren, çoğu zaman zarif örtüyle bluzlar ve elbiseler için kullanılan isimdir. Hemen  her elyaf kullanılabilir ve kumaş ince, şeffaf, ince ve opak veya hatta ağır olabilir. Krep (altın krep) kumaş, gergin olabilir ve kesme ve dikme dikkat gerektirir. Ayırıcı yüzey, iplik bükülmesinden, uygun bir dokuma yapısının düzenlenmesinden, düzensiz çözgü gerginliğinden faydalanılarak veya bir kimyasal işlem uygulanarak elde edilebilir.

Çeşitler

Birinci tip, iki çeşit sıkı eğrilmiş atkı ipliğinin (çapraz olarak çalışan iplik) kinetik enerjisini (S-bükülmüş ve diğer Z-bükülmüş- (bükümlerin sola veya sağa yukarı doğru eğik olması için) döndürülerek, Sırasıyla tekli veya çift olarak düz örgü bir bezle değiştirilir. Tezgahın gerginliğinden kurtulduktan sonra, yaylı iplikler on dokuzuncu yüzyılda bilindiği gibi ağın sınırları içinde gevşemeye ve böylece “düz krepe” ya da krep haline getirilmiş karakteristik dalgalı yüzey kazandırmaya çalışırlar.

TOPTAN MEDİNE İPEĞİ ALAN FİRMALAR

Polyester Astar kumaş satın alan yerler Polyester Astar kumaş satın alan kişiler Polyester Astar kumaş alan firmalar

Bazen bu teknik, on dokuzuncu yüzyılın başlarında Çin ipek şal ihracatında olduğu gibi her iki çözgende (uzunlamasına ilerleyen ipliklerde) ve atkılarda kullanılır. Georgette, keskin, düz kreptir; Nispeten modern bir kumaş olan şifon da keskin ve berraktır fakat pürüzsüz, kazınmamış bir yüzeye sahiptir.

SATEN KUMAŞ SATIN ALANLAR

İkinci tip krep, oldukça inişli görünüşlü küçük, düzensiz şamandıralara sahip olan bir örgü içinde normal bükümü olan ipliklerden yapılır. Bu yöntem, büyük iplikleri kayda değer bir doku üreten ağır kumaşlarda en etkilidir.

Üçüncü tip krep dokumada gevşek gerilimden kaynaklanan çarpık desenler taşmıştır. Kumaş dokuma tezgahının gerginliğinden kurtulduğunda, kumaş düzleminden çıkıntı yapmaya zorlanan kıvrılmış çizgilere göre daha yakın mesafeli atkılarla daha kısa bir uzunluğa rahatlar. Yazlık takım elbisesi, iç çamaşırı, pijama ve çocuk giyiminde genellikle ideal bir seçimdir, çünkü kırışıklıkları döküp ütülemezdir.

TOPTAN KUMAŞ ALAN YELER

Dördüncü krep, kumaş uygulandığı her yerde küçülmesine neden olan özel bir bitiş uygulamasını gerektirir. Yöntem, ilk kez 1822’de İngiltere’de patentli olup, kabartmalı desenleri almak için, ısıtılmış, oyulmuş bir bakır silindirin altına gomalakla sertleştirilmiş düz, ince bir ipek gazlı bez geçirilmiştir. Şu anda, baskılı çeşitlerin ağırlıklı olarak dokulu kreplere “krep” adı verilmişti.

Organze İpek

İpek Organza, ipekli gazlı bezden daha ağır ve daha keskindir ince ince açık dokumalı bir kumaştır. Pürüzsüz, düz bir yüzeye sahip, güçlü ve dayanıklıdır ve sertliğini bükümlü ipliklerden alır. Genellikle süslenmiş kumaşlar için temel kumaş olarak kullanılır.

KREP KUMAŞ SATIN ALANLAR

top başı Şifon kumaş alanlar metraj Şifon kumaş satın alanlar metre üstü Şifon kumaş alanlar Şifon kumaş alanlar. Tekleme Ham Şifon kumaş satın alan

Bu düz örgü dik ipek, gevşek bir düz dokuma ile 10-20 inçlik sıkı bükülmüş ipliklerden yapılır. Organza, ipek ile yapılmış ve şeffaf olmasının dışında, pamuk kumaş organdiyasına benzemektedir. Organza, dikişler, cepheler ve hemşireler için özel dikiş teknikleri gerektiren berrak bir örtüye sahiptir çünkü giysinin dışından görülebilirler. Çoğunlukla arayüz, peçe ve bastırma için kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın