50 Denye Jarse 70 Denye Jarse Astar Satan Yerler

Kumaş Denye Nedir?

70 denye kumaş satan firmalar. Ürünlerimiz için kumaş tedarik ederken, dokuma ve dokuma olmayan , kaplamalı ve kaplamasız ve tekstil mukavemeti gibi özellikleri göz önünde bulunduruyoruz. Tekstil ve yumuşak taraflı eşya imalatına atfedilen birçok ölçü birimi vardır. Bununla birlikte, en yaygın birim Denye’dir.

Toptan 50 Denye jarse astar. Tekstil üretiminde iplik kalitesini belirlemenin ve standartlaştırmayı sağlamanın birçok yolu vardır. Denyenin belirlenmesi bunlardan biridir. Elyaf olgunluğu, büküm, iplik numarası, çekme mukavemeti, aşınma direnci, vb. için diğer kalite standartları yararlıdır, ancak ipliğin kalitesinin belirlenmesine yönelik bu doğrudan yöntem, kalınlık ve incelik açısından ipliğin performansını standart hale getirmek için gereklidir.

Denye, ipek ipliğinin ve üretilen tüm liflerin (hem filament hem de ştapel – genellikle suni ipek, asetat ve naylon) kalitesini ölçmek için kullanılır. Bir ipliğin ağırlığını ölçme birimidir. Birim uzunluk değeri başına birim başına bir ağırlıktır.

Son kullanım önerileri:

 • Organizasyon Kumaşı
 • Astarlık Kumaş
 • Şişme Dekor
 • Şişme Asma Işıklar
 • Reklam Yapıları
 • Afişler
 • Uçak Kokpit Örtüleri
 • Uçurtmalar
 • Bayraklar
 • Çadır Aksesuarları
 • Rüzgarlıklar

70 DENYE NAYLON YIRTILMAZ 3MM PU KAPLI FR İŞLEMLİ

Kullanılan özel lifler, dokuma içinde belirli noktalara yerleştirilerek kumaşın üstün kaliteye sahip olması ve her türlü aşınma ve yıpranmaya karşı tutunması sağlanır. Kaplama, yırtılmazın su tutmaz olmasını ve ortalamanın üzerinde su maruziyetine dayanmasını sağlar. Ripstop ayrıca çok esnektir ve büyük bir esneklik sağlar.

TOPTAN JARSE KUMAŞ

Ölçü birimi denye (den, Td) tekstillerin inceliğini gösterir. Sayı, 9.000 m iplik uzunluğu başına gram cinsinden ağırlığı gösterir.

Çok fazla inkar çok fazla sağlamlık sunar

Şu anda, ölçü birimi hala tekstiller için kullanılmaktadır, ancak şu anda birim tex (1.000 metre tekstil başına gram kütlesi) ile uluslararası olarak yaygın bir birim vardır. Öte yandan, inkârcılara daha soyut bir değer verilir ve bu nedenle o kadar da somut değildir. Tekstilin ağırlığını 9.000 metre iplik uzunluğu başına gram cinsinden ifade eder.

Bursa astar fabrikası,190 Tel Astar,Viskon Astar,Palto Astarı,Tafetta Astar,Polyester Saten Astar,İstanbul astar fabrikası,Çerkezköy astar fabrikası,zeytinburnu astar fabrikası,astarlık file kumaş fabrikası,190 tel astar satanlar,170 tel astar satanlar,

Sayı ne kadar düşük olursa, bir giyside kullanılan tekstil o kadar ince olur. Lüks sektörde bu nedenle düşük bir sayı bir kalite kriteridir. Öte yandan, dış mekan kıyafetleri için, gerekli yırtılma direnci nedeniyle daha yüksek bir sayı önemlidir. Bunların en az 500’ü sporun talepleri için yeterli kabul edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın